Başvurular

İŞKUR Üzerinden 859 Büro Memuru Alınıyor ! En Az İlkokul Mezunu Başvurular Online Yapılacak

İŞKUR Üzerinden 859 Büro Memuru Alınıyor ! En Az İlkokul Mezunu Başvurular Online Yapılacak, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Üzerinden 859 Büro Memuru Alınıyor ! En Az İlkokul Mezunu Başvurular Online Yapılacak ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR Üzerinden 859 Büro Memuru Alınıyor ! En Az İlkokul Mezunu Başvurular Online Yapılacak ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR Üzerinden 859 Büro Memuru Alınıyor ! En Az İlkokul Mezunu Başvurular Online Yapılacak

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden art arda ilanlar yayımlandı ve toplamda 859 büro memuru alımı yapılacağı belirtildi. Konu ile alakalı olarak alımlarda en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilirken KPSS şartı da aranmıyor.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü resmi web adresi aracılığı ile yayımlanan ilanlar kapsamı içinde büro memuru, ön büro personeli, büro işçisi, büro yönetimi ve yönetici asistanı pozisyonlarına personel alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların olduğu sayfaya yönlendirilecek ve burada CTRL+F ile arama yapıp büro yazarak ilanların ayrıntı kısmını görüntüleyebilirsiniz. Bunun bunun yanında e-Devlet ile giriş yaparak başvurularınızı yapabilirsiniz.

ARANAN ŞARTLAR

İlanlara başvuru yapacak olan adayların pozisyonlara göre tespit edilen özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Lakin adayların genel şartlara da haiz olması gerekiyor. İşte adaylarda aranan genel şartlar:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

– Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

– Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek.

– Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak.

İlanların ayrıntı kısmı için TIKLAYIN.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu