Başvurular

İŞKUR Destekli 91 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR Destekli 91 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Destekli 91 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR Destekli 91 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR Destekli 91 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile personel alımı yapmaya sürdürmektelar. Bu haberimizin detay kısmında de siz okuyucularımız için özel sektör firmalarınca yayımlanmış ve toplam 91 personel alımının yapılacağı Danışma Memuru alım ilanlarını bir araya getirdik. 

Söz konusu ilanlar için tespit edilen başvuru koşulları ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair ayrıntı kısmı ile siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

91 DANIŞMA MEMURU ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan 91 Danışma Memuru alımları Bursa, İstanbul, Adana, Diyarbakır ve Kayseri de yapılacak. 

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları yer alıyor. 

Kamuilanlari.com olarak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ile ana başlıkları ile siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Danışma Memuru kadrosu için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ilanı yayımlayan şirkete göre belirleniyor. Firmalar aynı kadro için değişik şartlar talep edebiliyorlar. 

Bu bağlamda adaylardan talep edilen şartları siz değerli okurlarımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Firmalar aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu bu alım ilanlarına başvuru şekli alım yapacak şirkete göre değişiyor. Bazı firmalar şahsen başvuru yapılmasını seçerken bazı firmalar İŞKUR üzerinden başvuru kabul ediyor. 

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu