Başvurular

İŞKUR Aracılığıyla 2 Bin 104 Büro ve Danışma Memuru, Şoför ve Güvenlik Alımı Yapılıyor

İŞKUR Aracılığıyla 2 Bin 104 Büro ve Danışma Memuru, Şoför ve Güvenlik Alımı Yapılıyor, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Aracılığıyla 2 Bin 104 Büro ve Danışma Memuru, Şoför ve Güvenlik Alımı Yapılıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR Aracılığıyla 2 Bin 104 Büro ve Danışma Memuru, Şoför ve Güvenlik Alımı Yapılıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR Aracılığıyla 2 Bin 104 Büro ve Danışma Memuru, Şoför ve Güvenlik Alımı Yapılıyor

Çoğunluğu özel sektör firmaları aracılığıyla yayımlanan İŞKUR personel alım ilanlarında onlarca kadro için alım ilanları yer alıyor. Bu alım ilanlarını Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza belirli aralıklarla sizlerle paylaşmak istedik. 

Bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza adaylar aracılığıyla yakında zamandan takip edilen 4 farklı kadro için yayımlanan personel alım ilanlarını haberimizin detay kısmında bir araya getirdik. Bu alım ilanlarında bulunan kadro ve başvuru ayrıntı kısmı şöyle;

841 DANIŞMA VE BÜRO MEMURU ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan alım ilanları içinde Danışma Memuru ile Büro Memuru kadrolarına personel alımları için çok sayıda ilan yayımlandı. Bu ilanlara göre, Büro Memuru (Genel) kadrosu için 546, Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için 8, Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için 1 ve Danışma Memuru kadrosu için 286 alım ilanı yayımlandı. 

511 ŞOFÖR ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan bir diğer dikkat çeken kadro ise şoför pozisyonunda. Çok sayıda alanda Türkiye geneli onlarca ilanın olduğu bu kadro için bir araya gelen dağılım şu biçimde, Kamyon Şoförü 21, Kamyonet Şoförü 7, Kurtarıcı Araç Şoförü 1, Makam Şoförü 4, Otobüs Kaptanı (Şoförü) 2, Servis Şoförü (Okul) 1, Şoför (Yolcu Taşıma) 63, Şoför-Yük Taşıma 388, Tır-Çekici Şoförü 24.

752 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan bir diğer ilan ise Güvenlik Görevlisi pozisyonuna. Bu pozisyon için yayımlanan ilanlarda silahlı, silahsız ve genel branşlarda alım ilanları yer alıyor. İlanlara göre; Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için 34, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için 32, Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) kadrosu için 2 ve Güvenlik Görevlisi kadrosu için 684 personel alım ilanı yer alıyor.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Kadro ayrıntı kısmını siz değerli okurlarımıza aktardığımız personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar.

Başvuru için ilk kez adayların İŞKUR’un internet sitesine üye olmaları gerekiyor. Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar ardından aşağıda bulunan bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşacaklar. İlanda kendi şehirleri için yayımlanan ilanları bulan adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden tamamlayacaklar. 

Danışma ve Büro Memuru alım ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

Şoför alım ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

Güvenlik Görevlisi alım ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ
 

İŞKUR İş İlanlarından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu