Biyografiler

İlker Karagöz kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

İlker Karagöz kimdir, biyografi kategorimizde 18 Mart 1980 doğumlu ve mesleği Gazeteci olan İlker Karagöz biyografisini paylaşalım istedik. İlker Karagöz kimdir?, İlker Karagöz nereli?, İlker Karagöz kaç yaşında, tüm detaylar İlker Karagöz biyografi makalemizde..

Başlıklar

İlker Karagöz kimdir? – Biyografisi

İlker Karagöz (FOX Çalar Saat Sunucusu)

Tam adı Arda İlker Karagöz olan spiker, 18 Mart 1980 ailesinin görev yaptığı Muş’ta dünyaya gözlerini açtı. Babası öğretmen ve annesi hemşiredir. İlk, orta ve lise eğitimlerini Çanakkale’de bitirdi. Daha sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’ne girip buradan mezun oldu. 2001 senesinde ATV’de Ankara Bürosunda staja başladı.

Mezun olduktan sonra aynı kanalda kadroya geçti. 2007’de kurulan FOX TV’ye geçti. Burada, Ankara muhabiri olarak çalıştı. Karagöz kanalda Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Parlemento muhabirliği yaptı.

Parlemento Muhabirleri Derneği üyelerinden olan Karagöz kısa bir sürede FOX TV haber editörlüğüne yükseldi. Kendisi gibi habercilik yapan Damla Ünler ile evli olan, Karagöz’ün bu evlilikten, 17 Aralık 2012’de doğan Can Karagöz ve Deniz Karagöz adında iki oğlu var. Şimdiler ise, 11 Mart 2017’den beri İlker Karagöz ile Çalar Saat Haftasonu programını sunuyor.

İlker Karagöz Kaç Yılında Doğdu?

Karagöz, 18 Mart 1980 yılnda dünyaya gözlerini açtı.

İlker Karagöz Nerede Doğdu?

18 Mart 1980 senesinde Muş’ta dünyaya gözlerini açtı.

İlker Karagöz Esasen Nereli?

Başarılı spiker aslen Çanakkalelidir.

İlker Karagöz Boyu Kaç?

Karagöz, 1,81 boy uzunluğundadır.

İlker Karagöz Kilosu Kaç?

Ünlü spiker, 83 kg ağırlığı civarında.

İlker Karagöz Kaç Yaşında?

1980 yılı doğumlu spiker 2022 itibari ile 40 yaşında.

İlker Karagöz Burcu Ne?

18 mart günü doğan spiker Balık burcu erkeğidir.

İlker Karagöz Nereden Mezun?

İlk, orta ve lise eğitimlerini Çanakkale’de bitirdi. Daha sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’ne girip buradan mezun oldu.

İlker Karagöz Eşi Kim?

Kendisi gibi haberci olan Damla Ünler ile dünya evine girdi. Bu evlilikten 2 erkek çocuğu var.

Damla Ünler Karagöz Kim?

Türk eski muhabir ve bürokrattır. Halen Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu olarak görev yapmakta.

İlker Karagöz Ailesi Kim?

Annesi Zeynep Hanım ve babası Mehmet beydir. Annesi emekli hemşire ve babası emekli öğretmendir. Eşi habercilik yapan Damla Ünler’dir. Çocukların ismi ise Can ve Deniz’dir.

İlker Karagöz Instagram Hesabı Ne?

Ünlü spikerin 72 bin takipçili Instagram adresi @ilkerkaragozfox.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu