Biyografiler

İlay Erkök kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

İlay Erkök kimdir, biyografi kategorimizde 1 Ekim 1993 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan İlay Erkök biyografisini paylaşalım istedik. İlay Erkök kimdir?, İlay Erkök nereli?, İlay Erkök kaç yaşında, tüm detaylar İlay Erkök biyografi makalemizde..

Başlıklar

İlay Erkök kimdir? – Biyografisi

İlay Erkök (Hercai Dizisi Yaren)

Hercai dizisi yaren kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

İlay Erkök Kaç Yılında Doğmuştur?

İlay Erkök, 1 Ekim 1993 senesinde doğmuştur.

İlay Erkök Nerede Doğmuştur?

İlay Erkök, İstanbul doğumludur.

İlay Erkök Esasen Nereledir?

İlay Erkök aslen Manisalıdır.

İlay Erkök Kaç Yaşındadır?

İlay Erkök, 26 yaşındadır. 

İlay Erkök’ün Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

İlay Erkök, 1.70 cm boyunda ve 55 kilodadır.

İlay Erkök’ün Göz Rengi Nedir?

İlay Erkök’ün göz rengi mavidir.

İlay Erkök’ün Burcu Nedir?

İlay Erkök, 1 Ekim doğumlu olduğundan dolayı Terazi burcudur.

İlay Erkök Nereden Mezun Olmuştur?

İlay Erkök, ilkokul ve lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Royal Conservatoire of Scotland’da oyunculuk eğitimide almıştır.

İlay Erkök Hangi Dizilerde Oynamıştır?

İlay Erkök ilk oyunculuk tecrübesini ı 2013 senesinde Güneşi Beklerken adlı televizyon dizisi ile olmuştur. Dizide Kerem Bürsin, Emre Kınay ve Hande Doğandemir gibi başarılı ve ünlü isimlerle birlikte rol almıştır. İlay Erkök bu diziden sonra İngiltere’ye gitmiştir. İlay Erkök, İngiltere dönüşü ünlü komedyen Tolga Çevik’in asistanlığını yapmıştır ve bazı sahnelerde Tolga Çevik’le yer almıştır. Daha sonra 2015 senesinde Fox TV’de yayına giren İnadına Aşk dizisinde Can Yaman, Açelya Topaloğlu gibi isimlerle oynamıştır. 2016 senesinde Hayatımın Aşkı dizisi ile Sezen kişiliğini canlandırmıştır. İlay Erkök, şu aralar ATV’de yayına giren Hercai dizisinde Yaren kişiliğini canlandırmaktadır.

İlay Erkök Hangi Filmlerde Oynamıştır?

İlay Erkök, 2016 senesinde Çetin Ceviz 2, 2017 senesinde Seni Gidi Seni ve İlk Öpücü filmlerinde oynamıştır.

İlay Erkök’ün Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

İlay Erkök’ün Instagram hesabı olan @ilayerkok’un 500 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise (@ilayerkok) 20 bin takipçisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu