Başvurular

İDO iş ilanları ve iş başvurusu 2022

İDO iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde İDO iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. İDO iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

İDO iş ilanları ve iş başvurusu

İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. veya bilinen kısa adı ile İDO, İstanbul ilimizde deniz ulaşımını geliştirmek ve trafik sorununu çözmek maksadıyla 1987 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan iştiraklerden biridir. 2005 Mart ayında, TDİ’ye bağlı Şehir hatları İstanbul Deniz Otobüsleri’ne devredilmiştir. İDO şimdilerde 100’ü aşkın gemi ve 90’a yakın iskelesi ile dünyanın en büyük araç ve yolcu deniz taşımacılığı yapan şirketi konumundadır. 2011 senesinde ise özelleştirme sonucu Tepe – Akfen – Souter – Sera Ortak Girişim Grubu’na devredilmiştir. İDO faaliyetlerine ara vermeksizin büyüme hedefleri ışığında çalışmalarını sürdürmektedir. Kurum çeşitli zamanlarda yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İDO aracılığıyla yayına giren en son, en yeni iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

  • İDO İş İlanları 2022
  • İDO İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İDO İş İlanları 2022

İDO günümüz saygınlığıyla 103 gemi ve 88 iskelesiyle dünyanın en büyük araç ve yolcu deniz taşımacılığı şirketidir. İstanbul ilimizde her geçen gün trafik sorunu artmaktadır. İDO bu problemi çözmede görev alan en başarılı kurumlardan biridir. İDO şimdilerde her sene 50 milyonu aşkın yolcuyu taşımaktadır. Konforlu deniz taşımacılığı hususunda kendisini sürekli olarak olarak geliştiren İDO, bunun yanı sıra bünyesinde markayı yukarılara taşıyacak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

İstanbul İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

İDO aracılığıyla yayına giren yahut yayına girmesi olabilecek iş ilanları içinde; kaptan, gemi adamı, özel güvenlik görevlisi, dalgıç, güvenlik elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yağcı, stajyer, satış danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, işinde uzman deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İDO İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İDO bünyesinde çalışma olanağı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilirler. Başvuru formunu indirmenizin ardından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve alakalı mevzuat kapsamı içinde, formda bulunan “Kabul Ediyorum” bölgesindeki onay kutucuğunun işaretlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz işleme alınmaz ve silinir. Akabinde doldurmuş olduğunuz başvuru formunu basvuru@ido.com.tr mail adresine iletmelisiniz. Böylelikle yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Burada incelenecek olan başvurunuz şayet olumlu bulunursa iş görüşmesi için çağrılırsınız. Bu makalemizde İDO feribot iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 


DİĞER İDO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ido hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan ido açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu