Başvurular

İÇDAŞ iş ilanları ve iş başvurusu 2022

İÇDAŞ iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde İÇDAŞ iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. İÇDAŞ iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

İÇDAŞ iş ilanları ve iş başvurusu

İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş. veya bilinen kısa adı ile İÇDAŞ, ülkemizin en büyük ağır sanayi kuruluşlarından biridir. Şirketin kuruluşu Cumhuriyet öncesine dayanmaktadır. 1880’li senelerda İstanbul’da gemi tamir işlerine başlayan Koca Mustafa Bey, bir anlamda şirketin temellerini oluşturmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana bi hayli hızlı olarak büyüyen şirket, şimdilerde hem kendi alanında hem de ülkemizdeki diğer şirketlerle kıyaslandığında en büyüklerinden bir tanesi haline gelmiştir. İÇDAŞ bünyesine faaliyetlerini aksamadan sürdürmek adına personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. İÇDAŞ aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları makalemizde.

  • İÇDAŞ İş İlanları 2022
  • İÇTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İÇDAŞ İş İlanları 2022

Ülkemizin en büyük çelik üreticilerinden bir tanesi olan İÇDAŞ, son senelerda çok sayıda şirketin işten çıkarmalarına karşın yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaya sürdürmekte. Kurum öncelikli olarak İstanbul ilimizde ve fabrikalarının olduğu Çanakkale ilimizde Biga beldesinde çok sayıda yeni çalışan istihdam edecektir. Bünyesinde 10 bini aşkın personelin istihdam edildiği İÇDAŞ, büyüme hedefleri doğrultusuna yeni çalışanları katmaya hazırlanıyor.

Borçelik İş İlanları İçin TIKLAYIN

İÇDAŞ aracılığıyla yayına giren yahut yayına girmesi olabilecek iş ilanları içinde; şoför, kaynakçı, mühendis, SAP uzmanı, kalite mühendisi, üretim mühendisi, operasyon sorumlusu, iş makineleri operatörü, mekanik bakım elemanı, teknik eleman, kaynak ustası, üretim işçisi, torna tesviye elemanı, elektrik bakım işçisi, elektrik teknisyeni, teknik ressam gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, işinde uzman deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İÇTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İÇDAŞ bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını bi hayli kolay bir biçimde yapabilirler. İÇDAŞ bünyesinde işe alacak olduğu bireyleri önceden özgeçmiş ileten yani başvuru formu dolduran bireyler içinden seçmektedir. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kolay bir şekilde bir biçimde başvurunuzu uygulayabilirsiniz. Daha sonra kurumun insan kaynakları başvurunuzu değerlendirecek ve başvurusu olumlu yanıtlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyle İÇDAŞ bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. İÇDAŞ çalışanlarına değer veren, maaşların gününde yattığı, sosyal olanakların bi hayli fazla olduğu bir kurumdur. Bu nedenten bünyesine çok sayıda iş başvurusu yapılmaktadır. Sizler de geç kalmadan başvurunuzu gönderin. Bu makalemizde İÇDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İÇDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İÇDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, içdaş hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan içdaş açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu