Başvurular

Son dakika restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, kır/çay bahçesi hakkında açıklama!

Son dakika restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, kır/çay bahçesi ile ilgili açıklama!, iş başvuruları bölümünde Son dakika restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, kır/çay bahçesi ile ilgili açıklama! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Son dakika restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, kır/çay bahçesi ile ilgili açıklama! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Başlıklar

Son dakika restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, kır/çay bahçesi ile ilgili açıklama!

Son dakika denetimler ile ilgili İçişleri Bakanlığı aracılığıyla yeni açıklama geldi. Bakanlık açıklamasında restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kahvehane, kıraathane, kır/çay bahçesi, dernek bölgeselinde denetim yapıldığı bildirildi.

83 BİN PERSONELLE DENETİM YAPILDI

Covid19 denetimleri kapsamı içinde  bağlamda, 5.608 yönetici personelin (vali, vali yardımcısı, kaymakam, il/ilçe müdürü) katılım sağladığı denetimlerde 83.062 personelden bir araya gelen 20 bin 391 ekip görev yaptı. 83 bin 62 personelin katıldığı denetimlerde; 65 bin 502 restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kahvehane, kıraathane, kır/çay bahçesi, dernek bölgeseli ile 7 bin 392 şehirlerarası toplu ulaşım aracı kontrol edildi.

Gün boyu süren denetimler kapsamı içinde;

65 bin 502 restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kahvehane, kıraathane, kır/çay bahçesi, dernek bölgeseli, 17 bin 721 şehir içi toplu ulaşım aracı, 7 bin 392 şehirlerarası toplu ulaşım aracı, 1.123 havalimanı, gar, otogar, 7 bin 4 otel, konaklama tesisi, kayak oteli ve tesisi kontrol etti.

Denetimlerde 421 işletme/iş yeri ile 3 bin 593 birinin önlemlere aykırı davrandığı tespit edildi. Toplam 296 iş yeri/işletme önlemlere uyması hususunda ikazlırken 3 bin 847 işletme/iş yeri ve insana işlem uygulandı.

Tedbirlere aykırı davranan iş yerleri/işletmeler ve bireyler ile ilgili toplam 126 suç açıklamasunda bulunuldu ve 39 araç faaliyetten men edildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu