Başvurular

Hakkari Üniversitesi DPB’de Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Hakkari Üniversitesi DPB’de Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde Hakkari Üniversitesi DPB’de Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Hakkari Üniversitesi DPB’de Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Hakkari Üniversitesi DPB’de Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Hakkari Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden paylaşımı yaptığı bir açıklama ile İç Denetçi alımı yapacağını ilan etti. Bu hususta yapılan bilgilendirmede şu ifadeler kullanıldı. 

”5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri ikaznca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro derecesi gösterilen İÇ DENETÇİ alınacaktır.”

Üniversite aracılığıyla yayımlanan ilan metninde bulunan tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ İÇ DENETÇİ ALIMI

Hakkari Üniversitesi aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında alımlarda 2 personel istihdamının sağlanacağı ilan edildi. Bu çerçevede adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarının da ilan edildiği o açıklama ayrıntı kısmını siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

İÇ DENETÇİ ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

DPB üzerinden adaylara açıklamalan ilana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları şu biçimde, 

Adayların 657 sayılı kanunda bulunan; Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel olan sağlık poblemleri bulunmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

İlan için bildirilen özel şartlar içinde, Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu aracılığıyla tertip edilen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak” şartı yer alıyor.

BAŞVURU DETAYLARI

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 5 Nisan tarihine kadar yapacaklar. Başvuru yapacak adaylar başvurularını şahsen yapacaklar. Başvurular için gerekli olan evraklar, Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı yahut Onaylı sureti, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge. Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı yahut onaylı sureti, 2 adet Fotoğraf.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu