Biyografiler

Gülşah Suna kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Gülşah Suna kimdir, biyografi kategorimizde 7 Ekim 1992 doğumlu ve mesleği Aşçı olan Gülşah Suna biyografisini paylaşalım istedik. Gülşah Suna kimdir?, Gülşah Suna nereli?, Gülşah Suna kaç yaşında, tüm detaylar Gülşah Suna biyografi makalemizde..

Başlıklar

Gülşah Suna kimdir? – Biyografisi

Gülşah Suna (Masterchef Gülşah)

TV 8 ekranlarında yayına giren” Masterchef Türkiye” isimli yarışmaya 2019’da ilk katıldığında  yemek yaparken fazla konuştuğu için yaptığı köfteyi servis etmeyi unutup jüri üyeleri aracılığıyla  elenmesiyle tanıdığımız fakat ardından 2022’de yeniden yarışmaya katılıp adana kebap yemeği ile birinci olan Gülşah Suna kimdir? Burcu, asıl mesleği ve benzeri bütün sorulara makalemizde yanıt getirmeye çalıştık…  

Masterchef Türkiye Final Kadrosu Belli Oldu Mu? Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri kullanıcı hesabıni yaptığı Masterchef Türkiye’ de final turu için mücadele sürerken 16 Ağustos 2022 akşamı ana kadro seçildi. Bu heyecanlı bölümde Gülşah Suna isimli yarışmacı rakiplerine göre iyi bir tabak çıkarıp ana kadroya 15. Kişi olarak seçildi ve final turuna kalmayı başardı. 

Gülşah Suna Mesleği Nedir ?

Küçük yaşta mutfağa merak salan ve bu husustaki hünerlerini tüm Türkiye’ye göstermek için yarışmaya katılan Gülşah Suna’nın asıl mesleği atçılık ve antrenörlüğüdür.

Gülşah Suna Yaşı Kaç?

1992 doğumlu olduğunu bildiğimiz Gülşah Suna 28 yaşındadır.

Gülşah Suna Boyu Kaç?

Gülşah Suna 168 cm boy uzunluğuna sahiptir. 

Gülşah Suna Kaç Kilo?

Sevilen yarışmacı 74 kg civarı ağırlığındadır.

Gülşah Suna Göz Rengi?

Gülşah Suna’nın göz rengi kahverengidir.

Gülşah Suna Saç Rengi?

Yarışmacı Gülşah Suna kızıl saçlıdır.

Gülşah Suna Doğum Yeri?

Gülşah Suna İstanbul doğumludur.

Gülşah Suna Burcu Ne?

 Hayatta en değer verdiği şeyin adalet olduğunu söyleyen yarışmacı Gülşah Suna terazi burcu kadınıdır.

Gülşah Suna İlişkisi Var Mı?

Pandemi bundan dolayı at antrenörlüğü işinden çıkmak zorunda kalan Gülşah Suna şu anda kendini aşçılık kariyerine odaklamıştır. Bugünlerde bir ilişkisi yoktur.

Gülşah Suna İleride Yapmak İstediği İş?

Küçük yaşlardan bu yana yemek yapmayı ve yemek yapmayı çok sevdiğini söyleyen Gülşah Suna ileride asıl mesleği olan atçılığı da unutmayarak çiftlik gibi bir yerde midillileriyle birlikte butik kahvaltı dükkanı açmak istediğini dile getiriyor.

Gülşah Suna Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

20 bin takipçili instagram kullanıcı adı @gulsah_suna 

29 aboneli youtube kullanıcı adı Gülşah Suna 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu