Biyografiler

Yiğit Özşener kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Yiğit Özşener kimdir, biyografi kategorimizde 6 Nisan 1972 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Yiğit Özşener biyografisini paylaşalım istedik. Yiğit Özşener kimdir?, Yiğit Özşener nereli?, Yiğit Özşener kaç yaşında, tüm detaylar Yiğit Özşener biyografi makalemizde..

Başlıklar

Yiğit Özşener kimdir? – Biyografisi

Yiğit Özşener

Yiğit Özşener uzun süredir ekranlarda görmeye alışık olduğumuz bir televizyon dizisi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Yiğit Özşener’i ATV ekranlarının kült dizisi Ezel’de Cengiz kişiliğine hayat vermesiyle tanısak da aslında kendisinin,oyunculuk anlamında ilk tanınırlığı Nejat İşler’le başrolünü paylaştığı Kaybedenler Klubü adlı film olmuştur. Ünlü oyuncunun Dükkan isimli tiyatro derneğinin de kurucu üyelerinden bir olduğunu bilinmekte. Türk sinema ve dizi sektörünün mühim bir parçası haline gelmiş Yiğit Özşener kimdir,nerelidir,yaşı,boyu,burcu,kilosu nedir? Nerden mezun olmuştur gibi araştırılan tüm sorular ve çok daha yükseksı yanıtlarıyla birlikte yazı içeriğimizin devamında yer alıyor…

Yiğit Özşener Mesleği Nedir?

Yiğit Özşener çeşitli televizyon dizileri,sinema filmleri ve tiyatro oyunlarında tespit edilen  karakterlere hayat veren oyunculardandır.Ayrıca askerliğini yaptıktan sonra ki zamanda yedek Subay olarak geçici süreliğine Kuleli Askeri Lisesi’nde İngilizce öğretmenliği yapmak üzere görevlerde bulunmuştur.

Yiğit Özşener Ne Zaman Doğdu?

Ünlü oyuncunun doğum tarihinin 6 Nisan 1972 olduğunu aktarabiliriz.

Yiğit Özşener Boyu Kaç?

Oyuncu Yiğit Özşener 1785 santimetre uzunluğa sahiptir.

Yiğit Özşener Kaç Kilo?

Oyuncunun 70 kilo ağırlığında olduğunu söyleyebilmek olabilecek.

Yiğit Özşener Kaç Yaşında?

Yiğit Özşener 1972 yılı doğumlu olması sebebiyle şu anda 48 yaşındadır.(2022)

Yiğit Özşener Hangi Burçtur?

Yiğit Özşner’in nisan ayında dünyaya geldiğunu belirtmiştik. Güneş burcu yasalarına göre Yiğit Özşener Koç burcu erkeği olarak anılıyor.

Yiğit Özşener Doğal Göz Rengi Nedir?

Yiğit Özşener’in doğal göz renginin yeşil olduğunu bilinmekte.

Yiğit Özşener Sevgilisi Hande Doğandemir Kimdir?

Hande Doğandemir Yiğit Özşener gibi oyunculuk mesleği ile meşguldür. Güneşin Kızları adlı Kanal D yapımı dizide tanınırlığını yakalayan oyuncunun Yiğit Özşener ile bir dargın bir barışık olduğu bilinmekte. O nedenle aslında ikilinin ilişkisi ile ilgili çok fazla net bir veri bulunmamakta.

Yiğit Özşener Nerede Doğdu?

Yiğit Özşener’in İzmir’de dünyaya geldiğu ve aynı şehirde büyüdüğü bilinmekte.

Yiğit Özşener Nereden Mezun?

Oyuncunun Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Elektronik ve Haberleşme Bölümü’nü bitirdiği ve buradan diplomasını aldığı bilinmekte. Ayrıca oyuncu Özşener; Koç Üniversitesi’nde İşletme Bölümü üzerine MBA eğitimlerinin tamamlamıştır.

Yiğit Özşener Dizi ve Filmleri Nelerdir?

Ezel 

Kaybedenler Klübü

Dedemin İnsanları

Aşk Tesadüfleri Sever

Dudaktan Kalbe

İşe Yarar Bir Şey

Beş Vakit

Ocak Ayının İki Yüzü

Yiğit Özşener Instagram Hesabı?

Sevilen oyuncu Yiğit Özşener çok fazla instagram uygulamasını kullanan ünlüler içindedır. @yigitozsener kullanıcı adıyla bilinen oyuncunun bu hesapta hemen hemen 50K takipçisi ve 430 gönderisi yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu