Başvurular

Golden Global Yatırım Bankası iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Golden Global Yatırım Bankası iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Golden Global Yatırım Bankası iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Golden Global Yatırım Bankası iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Golden Global Yatırım Bankası iş ilanları ve iş başvurusu

Golden Global Yatırım Bankası, ülkemizde 150 milyon lira sermaye ile kurulmuş olan bir yatırım bankasıdır. Banka kalkınma ve yatırım bankası olarak faaliyet göstermektedir. Faaliyetlerine başlayan banka tüm hızıyla ülkemizde yeni şubeler açarak büyüme hedefine girmiştir. Ülkemizde yeni bir bankanın kurulması ile de bu banka bünyesinde istihdam edilecek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacaktır. Golden Global Yatırım Bankası aracılığıyla yayına giren tüm iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

  • Golden Global Yatırım Bankası İş İlanları 2022
  • Golden Global Yatırım Bankası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Golden Global Yatırım Bankası İş İlanları 2022

Türkiye’de Golden Global Yatırım Bankası AŞ unvanı altında kurulan bankanın kurucu ortakları; Emir Kaya, Salih Berberoğlu, Recep Kaba, Ahmet Dağlı ve Mustafa Akın olarak bulunmaktadır. Büyüme hedefleri ışığında çalışmalarına devam eden ve ülkemizde yatırım bankacılığı denince akla gelen ilk isim olmayı hedef edinmiş olan Golden Global Yatırım Bankası bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek.

Golden Global Yatırım Bankası aracılığıyla yayına girmesi beklenen iş ilanları içinde; bankacı, avukat, özel güvenlik görevlisi, banka müdürü, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, gişe memuru, istatistikçi, stajyer, uzman, müfettiş, ögg, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, işinde uzman deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Golden Global Yatırım Bankası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Golden Global Yatırım Bankası ülkemizin en genç bankalarından biridir. Web sitesi halen yapım aşamasında olan banka iş ilanlarını yayınlamaya başlamamıştır. Dolayısıyla kurumun bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. İş ilanları yayınlanmaya başlandığında www.devlette.com olarak nasıl ve nereden başvuru yapabileceğinizi, başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini sizlerle sunacağız. Bu makalemizde Golden Global Yatırım Bankası iş ilanları, işe alım süreci ile insan kaynakları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu