Başvurular

ESTAŞ iş ilanları ve iş başvurusu 2022

ESTAŞ iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde ESTAŞ iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ESTAŞ iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

ESTAŞ iş ilanları ve iş başvurusu

ESTAŞ, 1977 senesinde kurulmuş olan ülkemizin kam mili üretimi gerçekleştiren ilk şirketidir. Kurulmuş olduğundan bu yana büyümesini sürdüren firma şimdilerde yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere 16 otomobil üreticisine kam mili üretmektedir.  Bu firmalara ait 2500’ü aşkın araç ve motosiklet ESTAŞ aracılığıyla üretilen kam millerini kullanmaktadır. ESTAŞ büyüme hedefleri ışığında çeşitli zamanlarda bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. ESTAŞ aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

  • ESTAŞ İş İlanları 2022
  • ESTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ESTAŞ İş İlanları 2022

ESTAŞ, Sivas ilimizde bulunmakta olan üretimini döküm ve kam mili fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Bu fabrikalarda toplamda 1000’den fazla çalışan istihdam edilmektedir. ESTAŞ bu çalışanlarına ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da gerçekleştirmektedir.

Sivas İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

ESTAŞ aracılığıyla yayına giren yahut yayına girmesi olabilecek iş ilanları içinde; cnc operatörü, elektrik elektronik mühendisi, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, stajyer, mekatronik mühendisi, vardiyalı çalışabilecek fabrika işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, işinde uzman deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

ESTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ESTAŞ iş başvuruları için artık İŞKUR adresini kullanmaktadır. Sizler de İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden yahut iskur.gov.tr adresi üzerinden güncel ilanları takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. ESTAŞ Eksantrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız bu yolla başvurularını yapabilirler. Harici olarak bir iş başvuru formu yahut insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır.

Bu makalemizde ESTAŞ iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ESTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, estaş hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan estaş açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu