Biyografiler

Ece Erken kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ece Erken kimdir, biyografi kategorimizde 11 Mayıs 1978 doğumlu ve mesleği Sunucu olan Ece Erken biyografisini paylaşalım istedik. Ece Erken kimdir?, Ece Erken nereli?, Ece Erken kaç yaşında, tüm detaylar Ece Erken biyografi makalemizde..

Ece Erken kimdir? – Biyografisi

Ece Erken

Ece Erken Kimdir? Nerelidir? Burcu Nedir? Hangi Programları Sunmuştur? Gelin hep birlikte tanıyalım…

Ece Erken Kimdir?

Ece Erken, 11 Mayıs 1978 Tekirdağ, Çorlu doğumludur. 

Ece Erken Esasen Nerelidir?

Ece Erken aslen Samsunludur. Ece Erken’in babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşamıştır. 

Ece Erken’in Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Ece Erken 1.68 boyunda ve 54 kilodadır. 

Ece Erken’in Burcu Nedir?

Ece Erken, 11 Mayıs doğumlu olduğundan dolayı Boğa burcudur.

Ece Erken’in Kariyeri

Ece Erken, Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs’ta Bayrak Radyo Televizyon’da başladı. Sonra Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. Ardından İstanbul’a geldi ve Kral TV’de işe başladı. Kral TV’den sonra Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son kez Radyo Viva’da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra Kanal 6, Number One TV, Genç TV’de çalıştı. Ayrıca 4 yıl Show TV’de program yaptı. 2000 senesinde TGRT kanalında Nilgün dizisinde başrolde oynadı. 2002 senesinde Aşk ve Gurur dizisinde rol aldı. 2003’te Lise Defteri adlı dizide Nil rolünde oynadı. Atv’de Mavi Şeker adlı programın sunuculuğunu yaptı, fakat program 2009 yılı sonunda reyting sebebiyle ekranlara veda etti. Atv’de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın sunuculuğunu yaptı. FOX TV’de Aç Aç Kazan adlı programı sundu. 2011 senesinde Kanaltürk’te Davut Güloğlu ile Hayata Gülerken adlı eğlence programını, ardından Beyaz TV’de yayımlanan Tatlım Benim adlı programı sundu. 2015-2017 senelerı içinde ile TRT 1’de yayımlanan İyi Fikir programının sunuculuğunu yaptı. 

Ece Erken Evlilikleri

Ece Erken, 1 Eylül 2008’de Tuncer Öztarhan’la evlenip, 2009’da boşanmıştır. Daha sonra ise Serkan Uçar ile 2014-2015 senelerı içinde evli kalmıştır. Bu evlilikten Eymen isimli bir oğlu olmuştur.

Ece Erken Sosyal Medya

Ece Erken’in Instagram hesabı olan @eceerken’in 2.6 milyon takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise (@eceerken) 1.9 milyon takipçisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu