Başvurular

DPB’de KPSS Şartsız 956 Sürekli İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı

DPB’de KPSS Şartsız 956 Sürekli İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde DPB’de KPSS Şartsız 956 Sürekli İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. DPB’de KPSS Şartsız 956 Sürekli İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

DPB’de KPSS Şartsız 956 Sürekli İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Devlet kurumları kadrolarında bulunan personel gereksinimini karşılamak adına çeşitli kadrolarda personel alım ilanı yayımladılar. 

Kurumlar aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında hem memur ve hemde işçi pozisyonları için ilanlar yer alıyor. Kamu İlanları olarak bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza DPB’de yayımlanan sürekli olarak işçi alım ilanlarını bir araya getirdik. 

SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANLARI

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre iki farklı sürekli olarak işçi alımı yapacağını açıkladı. 

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü (TCDD) aracılığıyla yayımlanan işçi alım ilanlarına dair ayrıntı kısmı kurumlara göre siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

MSB 600 SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Milli Savunma Bakanlığı paylaşımı yaptığı sürekli olarak işçi alım ilanında çok sayıda pozisyonda alım yapacağını açıkladı. Alımlarda hem ilkokul mezunu hemde lise ve üniversite mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar yer alıyor. 

Çok sayıda meslek grubunda yapılan alımlarda ilkokul ve lise mezunları için KPSS şartı talep edilmiyor. Lakin bazı alımlar önlisans mezunları içinden yapılacak ve bu alımlarda adayların en az 60 KPSS puanına sahip olması gerekiyor. 

Alım Yapılacak Kadrolar içinde çok sayıda ustalık isteyen kadronun yanında hizmet sınıfından personel pozisyonları yer alıyor. Genel işçi kadrosunun yanında teknik personel kadroları içinde ilanların olduğu alımlara dair detaylara haberimizin altında bulunan bağlantılar üzerinden varabilirsiniz. 

TCDD SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayımlanan ilanda çeşitli pozisyonlarda 356 işçi alımı yapılacak. İşçi alımlarına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek ve ilanda adaylardan KPSS şartı talep edilmiyor. 

Bunun bunun yanında adayların başvurularını İŞKUR üzerinden bildireceğinin bilgisi verildiğı açıklamada bunun bunun yanında başvuruların 9 Nisan tarihinde başlayacağı da bilgisi verildi. 

İlanda bulunan açık kadrolar içinde 40 Liman Vinç Operatörü, 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, 42 Demiryolu Yol Yapım, Bakım ve Onarım Makinesi Operatörü, 86 Treb Tekil İşçisi pozisyonları yer alıyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Yayımlanan MSB personel alım ilanına başvurular 29 Mart tarihine kadar devam edecek. Adaylar bu tarihe kadar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. TCDD personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar ise başvurularını 9 Nisan tarihinden sonra yine İŞKUR’da yapacaklar. 

MSB İşçi alım ilanı kadro ve diğer ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

TCDD İşçi alım ilanı kadro ve diğer ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

İşçi Alım Haberlerinden Haberdar OImak İçin Bizleri Takip Edin

 İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu