Başvurular

Devlet Kurumlarına 4 Bin 916 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Devlet Kurumlarına 4 Bin 916 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde Devlet Kurumlarına 4 Bin 916 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Devlet Kurumlarına 4 Bin 916 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Devlet Kurumlarına 4 Bin 916 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Devlet kurumları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda personel alımı yapmaya sürdürmekte. Son zamanlarda yayımlanan ilanlar ile Kamu Kurumlarına 4 bin 916 kamu işçisi alımı yapılacağı açıklamaldu. Türkiye geneli farklı kamu kurumlarına yapılacak alımlara ilişkin tüm ayrıntı kısmı Kamu İlanları olarak aşağıda aktarıyoruz. 

KAMU İŞÇİSİ ALIMI YAPAN KURUMLAR VE KADRO DETAYLARI

Kamu işçisi alımı için ilan yayımlayan kamu kurumları ve bu kurumların alım yapacakları personel sayılarına dair ayrıntı kısmı şu biçimde;

301 TYP Personel Alım İlanı

İŞKUR üzerinden hafta başında yayımlanan ilanlarda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı’na bağlı birimlere Toplum Yararına Program kapsamı içinde 301 personel alımı yapılacağı ilan edildi. Yayımlanan ilanda kurumun farklı şehirlerde bulunan birimlerine yapılacak alımlar işçi pozisyonuna olacak. 

DOP 16 Kamu İşçisi Alım İlanı

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü paylaşımı yaptığı bir ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Bazı kadrolara 60 KPSS ile işçi alımı yapacağını duyuran kurum bazı kadrolara ise KPSS şartsız işçi alımı yapacak. 

Alım yapılacak kadrolar içinde  Büro İşçisi, Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Bina Bakımcısı, Otobüs Kaptanı (Şoförü) ve Aşçı pozisyonları yer alıyor.

TCDD 356 Kamu İşçisi Alım İlanı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü aracılığıyla açıklamalan personel alım ilanına göre kurum başvuruları Nisan ayında alınmak üzere 356 kamu işçisi alımı yapacak. Kurum aracılığıyla ilan edilen kadro ve kontenjan dağılımı ise şu biçimde, 86 tren teşkil işçisi, 42 demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demiryolu hattı bakım onarımcısı, 40 liman vinç operatörü olmak üzere toplamda 356 adet yeni personel.

TTK 1000 Kamu İşçisi Alım İlanı

Türkiye Taşkömürü Kurumu paylaşımı yaptığı bir ilan çok sayıda personel alımı yapacağını ilan etti. 3 farklı şehirde bulunan kurum birimlerine yapılacak alımlar Pano-ayak üretim işçiliği pozisyonuna yapılacak ve personel alımları ise Zonguldak, Bartın ve Karabük’te yapılacak. Bu şehirler için tespit edilen kontenjanlar ise Zonguldak ilinden 700, Bartın ilinden 200 ve Karabük ilinden 100 olarak belirlendi.

Spor Bakanlığı 3 bin 243 İşçi Alım İlanı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu üzerinden paylaşımı yaptığı bir ilan ile bazı kadrolar için 60 KPSS ile kamu işçisi bazı kadrolar için ise en az ilkokul mezunu (KPSS Şartsız) toplam 3 bin 243 kamu işçisi alımı yapıldığını ilan etti. 

İlanda alımların 278 Engelli Personel, 146 Eski Hükümlü Personel ve 2819 Normal Personel pozisyonuna bulunacağı bildirildi. 

Açık kadrolar; Temizlik Görevlisi, Cankurtaran, Mekaniker (Pedallı Araçlar), Otobüs Kaptanı (Şoför), Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Elektrik Tesisatçısı (Bina), Güvenlik Görevlisi, Havuz Suyu Operatörü, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Garson (Servis Elamanı), Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Bilgisayar Donanım/ Teknolojisi Teknikeri, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi Teknikeri, Makine Teknikeri, Gençlik Lideri, Muhasebeci.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu ilanlara ilişkin başvuru ayrıntı kısmına aşağıda bulunan bağlantılar üzerinden varabilirsiniz. 

301 TYP Personel Alım İlanı ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

DOP 16 Kamu İşçisi Alım İlanı ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

TCDD 356 Kamu İşçisi Alım İlanı ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

TTK 1000 Kamu İşçisi Alım İlanı ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

Spor Bakanlığı 3 bin 243 İşçi Alım İlanı ayrıntı kısmı için TIKLAYINIZ

Kamu İşçisi alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu