Başvurular

Devlet Kurumları Sağlık Memuru, Düz Memur ve Bilişim Personeli Alımı Yapıyor

Devlet Kurumları Sağlık Memuru, Düz Memur ve Bilişim Personeli Alımı Yapıyor, iş başvuruları bölümünde Devlet Kurumları Sağlık Memuru, Düz Memur ve Bilişim Personeli Alımı Yapıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Devlet Kurumları Sağlık Memuru, Düz Memur ve Bilişim Personeli Alımı Yapıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Devlet Kurumları Sağlık Memuru, Düz Memur ve Bilişim Personeli Alımı Yapıyor

Devlet kurumları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapmaya sürdürmektelar. Bu haberimizin detay kısmında siz okuyucularımıza Kamu Kurumları aracılığıyla yayımlanan bu memur alım ilanlarında bulunan ilanları bir araya getirdik.

55, 60 ve 65 KPSS puanıyla başvuruda bulunabileceğiniz memur alım ilanlarında çok sayıda kadroda alımlar yapılacak. Ayrıca ilanlarda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar yer alıyor. 

İşte söz konusu alım ilanlarına dair bilinmesi gereken tüm ayrıntılar. 

ALIM YAPACAK KURUMLARA DAİR DETAYLAR

DPB’de yayımlanan anlaşmali personel alım ilanları ile KPSS B grubu personel alım ilanlarında bulunan açıklamalara göre; Gaziantep Üniversitesi ile Eskişehir Üniversitesi anlaşmali sağlık personeli alımı yapacaklar. Yıldız Teknik Üniversitesi ise Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı gerçekleştirecek. Nusaybin Belediye Başkanlığı, Mardin Derik Belediye Başkanlığı, Çanakkale Belediye Başkanlığı ve Lüleburgaz Belediye Başkanlığı da çok sayıda alanda ofis memuru alımı yapacak. 

KADRO BİLGİLERİ

Peki yukarıda bulunan kurumlar aracılığıyla yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında, hangi kadrolarda memur alımları yapılıyor? İşte kadro ayrıntı kısmı,

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Tahsildar Memuru, Memur, Sosyolog, Vezne Memuru, Memur, Evlendirme Memuru, Muhasabe Memuru, Tekniker, Mühendis, Psikolog, Zabıta ve Bilgisayar İşletmeni, Hemşire ve Bilişim Personeli.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarında adayların tamamının sağlamaları gereken başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. Özel şartlara ise haberimizin altında bulunan bağlantı üzerinden varabilirsiniz. 

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı yahut bedensel engeli bulunmamak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması neticesinde vazifeye başlamasında bir sakınca bulunmamak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Sizlere genel kadro ayrıntı kısmını aktardığımız personel alımları için aşağıda bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı Yapıyor

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Eskişehir Üniversitesi Hastanesine 55 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Nusaybin Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Mardin Derik Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ 

Çanakkale Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tüm Kamu Personeli alım ilanlarını yakında zamandan takip etmek istiyorsanız uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu