Biyografiler

Ceren Balcı kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ceren Balcı kimdir, biyografi kategorimizde 01.01.2000 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Ceren Balcı biyografisini paylaşalım istedik. Ceren Balcı kimdir?, Ceren Balcı nereli?, Ceren Balcı kaç yaşında, tüm detaylar Ceren Balcı biyografi makalemizde..

Başlıklar

Ceren Balcı kimdir? – Biyografisi

Ceren Balcı (Öğrenci Evi Dizisi)

Genç ve güzel yetenek Ceren Balcı 1 Ocak 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi Mimarlık bölümünde eğitim görmektedir. Mimarlık eğitiminin bunun yanında tiyatro ile ilgilenmektedir. Günfer Günaydın Oyunculuk ajansı bünyesinde çalışmaktadır. Ceren Balcı, Doğa yürüyüşlerini, yüzmeyi, seyahat etmeyi ve kayak yapmayı sevmektedir.

Tiyatroya ilgisi olan güzel isim tiyatro izlemeyi ve sahnede olmayı çok sevmektedir. Hayatının her dönemimde tiyatroya ilgi duyan isim kısa bir sürede güzelliği ve sergilediği güçle dikkatlerini üzerine çekmiş  ve yapımcıların dikkatini çekmiştir. 

Kariyerine oyunculuk alanında devam etmek isteyen güzel isim kameralar önüne İlk kez oyunculuk deneyimini 2022 senesinde Öğretmen dizisi kadrosunda bulunan ye almıştır. Öğretmen dizisi kadrosunda bulunan usta isimlerle aynı ortam bulunan oyuncu, Afra Saraçoğlu,  İlker Kaleli, Serhat Kılıç, Ceren Moray, Ruhi Sarı, Can Bartu Aslan oyuncuların olduğu kadroda genç oyuncu da kendisi gösterme fırsatı bulmuştur.

Daha sonra şimdilerde Acun Ilıcalının kurduğu Exxen adlı platformda ‘’ Öğrenci Evi’’ dizisi kadrosunda bulunan yer almıştır.

Exxen kadrosunda bulunan ise ; Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Arzu Gamze Kılıç, Ceyda Düvenci,  Murat Aygen, Dilara Gül Demiral, Merve Nur Bengi,  Samet Kaan Kuyucu, Ozan Güçlü gibi oyuncular bulunmaktadır.

Filmin konusu, dört ev arkadaşı öğrencinin ve etrafındakilerin yaşadıklarını anlatacağı bir hikayedir.

Ceren Balcı Ne Zaman Doğdu?

Genç yetenek 1 Ocak 2000 senesinde dünyaya gelmiştir.

Ceren Balcı Kaç Yaşında?

Oyuncu günümüz itibariyle 21 yaşındadır.

Ceren Balcı Burcu Ne?

Ocak ayında dünyaya gözlerini açan isim Oğlak burcu kadınıdır.

Ceren Balcı Nereden Mezun?

Oyuncu Yeditepe Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur.

Ceren Balcı Nerede Doğdu?

Güzel isim İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Ceren Balcı Esasen Nereli?

Oyuncu aslen İstanbulludur.

Ceren Balcı Rol Aldığı Filmler?

Exxen- Öğrenci Evi

Öğretmen

Ceren Balcı Instagram Hesabı?

Güzel ve genç yetenek Ceren Balcı’nın aktif olarak kullandığı sosyal platform adresi @balciceren’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu