Başvurular

Çaykur Beden İşçisi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022

Çaykur Beden İşçisi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Çaykur Beden İşçisi Alımı Yapacağını Açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Çaykur Beden İşçisi Alımı Yapacağını Açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Çaykur Beden İşçisi Alımı Yapacağını Açıkladı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü veya bilinen kısa adıyla Çaykur yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda engelli işçi alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamı içinde beden işçisi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 7 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

ÇAYKUR Engelli İşçi Alımı İlanı 2018

Bu talebe yalnızca engelli statüsünde kayıtlı iş arayanlar başvurabilirler. – Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten bu yana 10 gün içinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile Çalışma ve İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden alakalı talebe başvuru yaparak müracaatta bulunabilirler. – Müracaat tarihleri çakışan, ÇAYKUR un birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri ışığında yalnızca bir talebe müracaatları kabul edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Bu talebe yapılacak başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Lakin, işgücü talebi ilan edildikten sonra diğer illerden ikametini Rize ili yahut ilçelerine taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Bu talep neticesinde işe alınacak işçiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri içinden açık iş sayısı kadar asıl ve yedek personel ÇAYKUR aracılığıyla doğrudan kurayla belirleneceğinden 15.05.2018 Salı günü saat 13:30 da Rize Yenişehir Kapalı Spor salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacak olup,05.06.2018 tarihinde Rize İline Bağlı Çaykur Fındıklı Çay Fabrikasında işe başlatılacaklardır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar eğitim vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ÇAYKUR’a ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden çıkarılacaktır. Asıl listeden çıkarılan adayların yerine aynı sayıda ve sıra gözetilerek yedek listede bulunan adaylar dahil edilecektir. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve işe alım işlemlerinin iptal edilmesinde, Kurumun ve ÇAYKUR’un yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Beden İşçisi Alımı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) aracılığıyla, Rize ili ve ilçelerinde ikamet eden, geçici işçi statüsünde çalıştırılmak üzere, en az ilkokul mezunu, Beden İşçisi (Genel) mesleğinde engelli 32 kişilik işçi alımı yapılacaktır. Talep, Rize Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla yayımlamış olup, (Tlf: 0 (464) 213 04 10/ 214 04 36/ 213 04 50/ 213 04 53 Faks: 0 (464) 213 04 09, e-posta: rize@iskur.gov.tr) geniş bir şekilde bilgi alınabilir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
RİZE YENİŞEHİR KAPALI SPOR SALONU 15.05.2018 Öğleden Sonra (13:00 – 18:00)

Çalışma Adresi : ÇAYKUR FINDIKLI ÇAY FABRİKASI 53700 FINDIKLI

Beden İşçisi Alımı

ÇAYKUR Karaca Çay Fabrikasında çalıştırmak üzere ENGELLİ geçici işçi alınacaktır. Talep, Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bağlı Sürmene Hizmet Merkezinden yayınlamış olup, (Tlf: 0 462 746 15 85 – 0 462 746 15 50- Faks: 0 462 746 15 05, e-posta: surmene@iskur.gov.tr) geniş bir şekilde bilgi alınabilir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
RİZE YENİŞEHİR KAPALI SPOR SALONU 15.05.2018 Öğleden Sonra (13:00 – 18:00)

Çalışma Adresi : KARACA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ PINARALTI KÖYÜ 61830 OF

Bu makalemizde Çaykur aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ile diğer geniş bir şekilde ilan bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Çaykur iş olanakları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER ÇAYKUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çaykur hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan çaykur açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu