Başvurular

İŞKUR Üzerinden 522 İdari İşler, Dış Ticaret ve Büro Memuru Alımı Yapılıyor

İŞKUR Üzerinden 522 İdari İşler, Dış Ticaret ve Büro Memuru Alımı Yapılıyor, iş başvuruları bölümünde İŞKUR Üzerinden 522 İdari İşler, Dış Ticaret ve Büro Memuru Alımı Yapılıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. İŞKUR Üzerinden 522 İdari İşler, Dış Ticaret ve Büro Memuru Alımı Yapılıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

İŞKUR Üzerinden 522 İdari İşler, Dış Ticaret ve Büro Memuru Alımı Yapılıyor

Türkiye geneli çok sayıda özel sektör şifrketi yayımladıkları ilanlar farklı kadrolarda personel alımı yapmaya sürdürmektelar. Bu alımlarda en az ilokul mezunu olmak üzere farklı eğitim düzeylerinden mezun adaylar içinden personel alımları yer alıyor. 

Bu alımlarda bunun bunun yanında Türkiye’nin çok sayıda şehrine ve beldesine yapılıyor. Bazı ilanlar için alımlarda şehir bilgisi verilirken bazı şehirler için alımların ülke geneli yapılacağı bilgisi verildi. İşte o ayrıntı kısmın tamamı sizlerle.

KADRO BİLGİLERİ

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre alımlara dair kadro ayrıntı kısmı şu biçimde,

Büro Memuru Dış Ticaret Kadrosuna 2 personel alımı, Büro Memuru Genel kadrosuna 513 personel alımı ve Büro Memuru İdari İşler Kadrosuna 7 personel alımı yapılacağı bilgisi verildi.

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan söz konusu bu personel alım ilanlarının çok büyük bir kısmı özel sektör firmaları aracılığıyla yayımlanıyor. Bu bağlamda firmalar kendi gereksinimlerine göre başvuru koşulları belirliyorlar. 

Bu bağlamda adayların bulundukları şehirler için yayımlanan ilanları çok dikkatli bir biçimde incelemeleri gerekiyor. Zira bu alımlarda çok değişik eğitim düzeylerinden mezun adaylar için ilanlar yer alıyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan bu ilanlara başvurular ya İŞKUR’un web sayfası üzerinden elektronik olarak yapılacak yada ilanı yayımlayan firmalara şahsen yapılacak. 

İlanlara ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantıları kopyalayıp internet tarayıcısına yapıştırıp enter tuşuna basın.

Büro Memuru Genel kadrosu için; https://goo.gl/BYAAbZ

Büro Memuru İdari İşler kadrosu için; https://goo.gl/u2frNA

Büro Memuru Dış Ticaret kadrosu için; https://goo.gl/XPjJes

Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu