Başvurular

Carrefoursa Personel Alımı ve İş ilanları

Carrefoursa Personel Alımı ve İş ilanları, iş başvuruları bölümünde Carrefoursa Personel Alımı ve İş ilanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Carrefoursa Personel Alımı ve İş ilanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Başlıklar

Carrefoursa Personel Alımı ve İş ilanları

Carrefoursa Personel alımı yapacağını açıklayarak İnsan kaynakları aracılığı ile medyadan İş İlanları paylaşımı yaptı. Market sektörünün kurumsal firmalarından olan CarrefourSA personel alımı yapıldığını açıkladı. İş başvurularını inceleyecek olan Carrefoursa insan kaynakları iş başvurusu yapacak olan adayların iş başvuru formlarını doldurmalarını beklemektedir CarrefourSA personel alımı ve iş ilanları ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri makalemizden edinebilirsiniz.

Carrefoursa Personel Alımı ve İş ilanları

Türkiye’nin sayılı market zincirlerinden olan Carrefoursa hemen hemen olarak Türkiye ‘de 10545 personeline ek olarak yeni açılan marketlerine ve mevcut marketlerinde ki departmanlara personel alımı yapacağını açıkladı. İnsan kaynaklarının paylaşımı yaptığı iş ilanına göre Türkiye’nin Birçok ilinde bir çok mağazasına personel alımı yapılacak olup bazı departmanlara mülakat ile bazı departmanlara mesleki yeterliliğe göre alım yapıldığını açıkladı.

Dünyada
Carrefoursa;

Türkiye ve Yurtdışında 11 bin marketi bulunan Carrefoursa ‘’ 350 bin ‘’ çalışanıyla iş hacminin büyük bir kısmını kapsamaktadır. 1963 Yılında kurulan ve Fransa ‘da faaliyetine başlayan Carrefoursa Türkiye’de ise ilk marketini 1993 senesinde açmıştır. 1e1 marketlerini satın almasıyla Türkiye’de büyük ufak birden çok market zinciri kuran Carrefoursa Sabancı Holding ile birleşerek yeni stratejiler ve yatırımlarla ufak büyük marketleriyle bugün Türkiye’de faaliyet sürdürmektedir. Altınyaka ödülü , Best Practice Awards , Sap Kalite: Bronz , Feliste başarı ödülü , IDC teknoloji parekende ödülü gibi birden çok ödülü kazanmış ve değeri tartışılmaz bir biçimde artış göstermiştir.

Carrefoursa İnsan Kaynakları

Carrefoursa çalışanları yalnızca Türkiye’deki standart çalışma prensiplerine bağlı kalmadılar çünkü Carrefoursa çalışanlarını önemseyen daha da ilerletmeye çalışan bunun yanında eşit istihdam sağlamayı amacında olan bir şirkettir. Çalışanlarına sosyal sorumlulukların bunun yanında müşteri odağı hususunda da Carrefoursa Akademi Aracılığı ile gerekli eğitimleri veren Sabancı ilkeleri ile çalışanını ve müşterisini tatmin etmeye çalışan bir şirkettir. Personellerine maaşın bunun yanında ödüllendirme sistemi de uygulayan prim , alışveriş kuponu ödüllendirme teknikleriyle çalışanın performansını ve müşterinin tatminiyetini artırmayı hedeflemektedir.

CarrefourSA Personel Alınacak Departmanlar;

CarrefourSA Süper Market olarak bir çok değişik mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların katâgorisine göre de departmanlar değişiklik göstermektedirler. Carrefoursa Hiper market , Gurme market , Mini market , Süpermarket ve E-ticaret internetten alışveriş sistemi ile hizmet vermektedir. Departman olarak; Meyve Sebze reyonu sorumlusu , Kasap reyonu sorumlusu , E-ticaret sorumlusu , Kasa  sorumlusu , kasiyer , Balık reyonu , Et ve Et ürünleri reyon sorumlusu , reyon şefi , Mağaza müdürü gibi birden çok departmana personel alımı yapmaktadır.

Carrefoursa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde iş başvurusu yapmanın en kolay yolu bir CV oluşturup bunu iş verenin sitesinden iş veren şirkete göndermektir. Bir çok büyük firma Kariyer.net ve yenibiris.com gibi İşveren ve iş arayanın içindeki iletişimi sağlıklı bir biçimde yürütmesini kolaylaştırdığı için aranan profildeki ve mesleki yeterlilikteki insanları iş arayan firmalara iletmektedir. Elemanpersonelalimi.com olarak iş arayan ve iş veren içindeki iletişimin daha kuvvetli olması gerektiği yönünde çalışmalar yapmakta ve iş arayan birinin işverenle içinde aracı olmadan direkt işverenin web sitesinden başvuru yapmasını sağlamaktayız.

Carrefoursa Süper marketler zincirinin işe alımda dikkat ettiği en mühim özellikler;

  • Adayın çalışacağı pozisyon için gerekli eğitimi almış olması,
  • CarrefourSA Kurum-Kültürüne ve diğer pozisyonlardaki ekip dostlarına
    uyum sağlayabilecek özelliklere sahip olması,
  • İleriye yönelik amaç ve hedef oluşturması,
  • Çalışacağı pozisyona dair gerekli bilgilere sahip olması.

Carrefoursa Personel alımlarına başvurmak için gerekli deneyiminiz olmasa bile yetiştirilmek üzere işe alım sürecine dahil olabilirsiniz. İş başvurusu yaparken geçmişteki tecrübelerinizi belirtmeyi unutmayınız. İş ilanı ile alakalı bilgileri dikkatli okuduğunuzdan ve anladığınızdan emin olunuz. Carrefoursa hangi departmanlara personel arıyor görmek ve CarrefourSA personel alımlarına iş başvurusu yapmak için online başvuru linki; Carrefoursa İş Başvurusu

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu