Başvurular

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 25 Öğretim Görevlisi Alacak!

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 25 Öğretim Görevlisi Alacak!, iş başvuruları bölümünde Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 25 Öğretim Görevlisi Alacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 25 Öğretim Görevlisi Alacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 25 Öğretim Görevlisi Alacak!

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklama şöyle:” Üniversitemiz Tıp Fakültesi’nin aşağıda gösterilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi’nin alakalı maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. İlan edilen kadrolar aşağıda belirtilmiş olup, istenen evraklara ilişkin geniş bir şekilde bilgilere www.afsu.edu.tr web sayfasından erişilebilecektir.

Başvurular Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

GENEL AÇIKLAMALAR:

1. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin (lisans ve yüksek lisans YÖK aracılığıyla, doktora ÜAK aracılığıyla) onaylanmış olması şarttır.

2. Adayların 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinin tüm şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

3. Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adayların aranan koşullara uyup uymadığı Üniversitemizce oluşturulacak “Ön İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu” aracılığıyla ön incelemeye alınacak olup, bu inceleme neticesinde aranan koşulları taşıdığı tespit edilen adayların müracaatları kabul edilecektir.

4. Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının bilinmesi halinde atamaları yapılmayacak yahut iptal edilecektir.

5. Başvuru süresi bu ilanın yayın tarihinden bu yana 15 gün olup, başvuru evrakları geri iade edilmeyecektir. Başvuruların 08:30 – 17:00 saatleri içinde şahsen yapılması gerekmektedir.

6. Adaylar ilan edilen kadrolardan yalnızca bir tanesine başvuru yapabilirler.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu