Biyografiler

Cansu Tosun kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Cansu Tosun kimdir, biyografi kategorimizde 26 Ocak 1988 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Cansu Tosun biyografisini paylaşalım istedik. Cansu Tosun kimdir?, Cansu Tosun nereli?, Cansu Tosun kaç yaşında, tüm detaylar Cansu Tosun biyografi makalemizde..

Cansu Tosun kimdir? – Biyografisi

Cansu Tosun

Cansu Tosun Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Cansu Tosun Kaç Yılında Doğmuştur?

Cansu Tosun, 26 Ocak 1988 senesinde doğmuştur.

Cansu Tosun Nerede Doğmuştur?

Cansu Tosun Almanya Nürnberg’te doğmuştur.

Cansu Tosun Esasen Nerelerdir?

Cansu Tosun aslen, Kayserilidir.

Cansu Tosun Kaç Yaşındadır?

Cansu Tosun 32 yaşındadır.

Cansu Tosun’un Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Cansu Tosun 1.63 cm boyunda 54 kilodadır.

Cansu Tosun’un Göz Rengi Nedir?

Cansu Tosun’un göz rengi kahverengidir.

Cansu Tosun’un Burcu Nedir?

Cansu Tosun 26 Ocak doğumlu olduğundan dolayı Kova burcudur.

Cansu Tosun Nereden Mezun Olmuştur?

Cansu Tosun, Alman Operası’nda 13 yıl bale eğitimi aldı ve profesyonel fotomodellik yaptı. Almanya’da aynı Zaman’da Ticaret okulunu bitirmiştir.

Cansu Tosun’un Eşi Kimdir?

Cansu Tosun, 2018 senesinde Erkan Kolçak ile evlenmiştir. Bu evlilikten Marsel adını verdikleri oğulları dünyaya gelmiştir.

Cansu Tosun Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Cansu Tosun Almanya’da iken menajer Şebnem Özberk ile tanışan Cansu Tosun, oyunculuk hayali ile hiç tanımadığı İstanbul’a onun yanına gelerek yerleşmiştir. 2010 Yılmaz Erdoğan’nın yönettiği BKM Mutfak ekibinden de dersler almıştır. Daha sonra 3.Mota Okulu’nda Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitim almıştır. Aynı zamanda profesyonel fotomodel olan Cansu Tosun, 2011 senesinde TRT’de oynayan “Küçük Hanımefendi” adlı dizi ile oyunculuk yaşamına başladı. 2012 senesinde Kanal D de yayına giren Kayıp Şehir dizisinde Zehra kişiliğini oynamıştır. 2013 senesinde, yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın yaptığı ve “Refik Halit Karay”ın “Bugünün Saraylısı” adlı hikayesinden bir araya getirilen aynı adlı dizide Serhat Teoman, Selçuk Yöntem, Nazan Kesal ve Ali Ersan Duru ile başrolde oynamıştır. Sonralarında ise 2016’da Familya ve Göç, 2017 senesinde Bir Deli Sevda, 2018’de ise Mehmetçik Kut’ül Amare dizilerinde oynamıştır.

Cansu Tosun Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Cansu Tosun, 2014 senesinde başrollerde Keremcem’in oynadığı “İksir: Dedemin Sırrı” adı sinema filminde oynamıştır.

Cansu Tosun’un Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Cansu Tosun’un Instagram hesabı olan @cansutosun’un 674 bin takipçisi mevcuttur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu