Biyografiler

Duygu Yetiş kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Duygu Yetiş kimdir, biyografi kategorimizde 22 Mart 1984 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Duygu Yetiş biyografisini paylaşalım istedik. Duygu Yetiş kimdir?, Duygu Yetiş nereli?, Duygu Yetiş kaç yaşında, tüm detaylar Duygu Yetiş biyografi makalemizde..

Duygu Yetiş kimdir? – Biyografisi

Duygu Yetiş (Hercai Dizisi Elif)

Hercai Dizisi Elif Aslanbey Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Duygu Yetiş Kaç Yılında Doğmuştur?

Duygu Yetiş 22 Mart 1984 doğumludur.

Duygu Yetiş Nerede Doğmuştur?

Duygu Yetiş İstanbul doğumludur.

Duygu Yetiş Kaç Yaşındadır?

Duygu Yetiş 36 yaşındadır. 

Duygu Yetiş’in Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Duygu Yetiş 1.56 cm boyunda ve 62 kilodadır.

Duygu Yetiş’in Göz Rengi Nedir?

Duygu Yetiş’in göz rengi kahverengidir.

Duygu Yetiş’in Burcu Nedir?

Duygu Yetiş 22 Mart doğumlu olduğundan dolayı Koç burcudur.

Duygu Yetiş Nereden Mezun Olmuştur?

Duygu Yetiş, ilkokul ve lise eğitiminden sonra Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Duygu Yetiş Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Duygu Yetiş, ilk oyunculuk deneyimini 2001 senesinde Tatlı Hayat isimli dizide yaşamıştır. Duygu Yetiş bu dizide Türkan Şoray, Haluk Bilginer, Emre Altuğ, Gamze Özçelik gibi isimlerle birlikte oynamıştır. Ardından geniş kitlelere ulaştığı Annem isimli dizide Gonca Eğilmez kişiliğini canlandırmıştır. Hatta dizi de oynadığı kişiliğin Lisede okurken hamile kalması medyada çok tartışılmıştır. Annem dizisinde Talat Bulut ve Vahide Perçin ile başrolleri paylaşmıştır. 2009’da ise Kış Masalı isimli dizide Esmer kişiliğini canlandıran Duygu Yetiş, 2012’de Krem adlı dizide oynamıştır. Daha sonra ise Acil Aşk Aranıyor isimli dizide Nisan Karakterini canlandırmıştır. Duygu Yetiş şu aralar ise ATV’de yayına giren Hercai dizisinde Elif Aslanbey kişiliğine hayat vermektedir.

Duygu Yetiş Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Duygu Yetiş, 2010 senesinde Nisvan, 2011 senesinde Oğul, 2014 senesinde Dün Bugün Yarın, 2017 senesinde Ayla, 2018 senesinde ise Düğüm Salonu filmlerinde rol almıştır.

Duygu Yetiş’in Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Duygu Yetiş’in Instagram hesabı olan @duille’nin 278 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise (@Duillee) 26 bin takipçisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu