Biyografiler

Caner Yıldırım kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Caner Yıldırım kimdir, biyografi kategorimizde 22 Nisan 1989 doğumlu ve mesleği Mimar olan Caner Yıldırım biyografisini paylaşalım istedik. Caner Yıldırım kimdir?, Caner Yıldırım nereli?, Caner Yıldırım kaç yaşında, tüm detaylar Caner Yıldırım biyografi makalemizde..

Caner Yıldırım kimdir? – Biyografisi

Caner Yıldırım

Caner Yıldırım instagram ve twitter gibi sosyal platformlarda tanınan bireylerden biridir. Ürün tasarımcısı ve İç Tasarımcı olarak kendinin tanımlayan Caner Yıldırım, Gamze Erçel’in eşidir. Çiftin kızları Aylin Mavi’nin dünyaya gözlerini açtığinde ki duygu ve düşüncelerinin sosyal platformya yansıması üzerine bi hayli konuşulmuştur. Ayrıca Gamze Erçel ve Caner Yıldırım’ın gittikleri bir tatilde verdikleri su altı pozlarıyla gündemi bi hayli meşgul ettiği de bilinmekte. Gamze Erçel’in eşi Caner Yıldırım kimdir? Nerelidir? Yaşı,boyu,burcu,kilosu nedir? Sosyal medya hesapları nelerdir gibi araştırılan tüm sorular ve yanıtları yazımızın devamında…

Mesleği Nedir?

Gamze Erçel’in eşi Caner Yıldırım; bazı firma ve şirketlerde görev yapan bir ürün tasarımcısıdır. Aynı zamanda da iç tasarımcı olarak çalıştığı bilinmekte.

Ne Zaman Doğdu?

Caner Yıldırım’ın doğum tarihi 22 Nisan 1989’dur.

Boyu Kaç?

Caner Yıldırım 184 cm boy uzunluğuna sahiptir.

Kaç Kilo?

Gamze Erçel’in eşi Caner Yıldırım’ın 72 kilo ağırlığında olduğu tahmin ediliyor.

Kaç Yaşında?

Caner Yıldırım 2022 yılı itibari ile 31 yaşındadır.

Burcu Nedir?

Caner Yıldırım’ın nisan ayında doğmuş olması sebebiyle Boğa burcu olduğu bilinmekte.

Doğal Göz Rengi Nedir?

Yıldırım’ın doğal göz renginin kahverengi olduğu bilinmekte.

Doğal Saç Rengi Nedir?

Caner Yıldırım’ın doğal saç rengi de tıpkı göz rengi kahverengi tonlarındadır.

Nerede Doğdu?

Ünlü ürün tasarımcısı Caner Yıldırım’ın İstanbul doğumlu olduğunu aktarabiliriz. 

Esasen Nereli?

Bu konu ile ilgili halen net bir bilgiye erişilemese de ünlü iç tasarımcı Caner Yıldırım ve ailesinin Balkan göçmenlerinden olabilecekleri düşünülüyor.

Nereden Mezun?

Caner Yıldırım’ın ilkokul,ortaokul ve lise eğitimlerinin tamamını İstanbul’da bulunan devlet okullarında bitirdiğı tahmin ediliyor. Lakin Caner Yıldırım’ın halen hangi üniversiteden mezun olduğu ile alakalı bir bilgi servis edilmemiştir.

Gamze Erçel Kimdir?

Gamze Erçel, Caner Çalışır’ın hemen hemen bir buçuk yıllık evlidir. Hande Erçel isimli tanınmış dizi oyuncusunun ablası olmasıyla da tanınır. Lakin kendisinin moda tasarımcısı ve ürün geliştirme elemanlığını bırakıp tıpkı kardeşi gibi dizi sektörüne atıldığını bilinmekte. Henüz 28 yaşında genç bir Anne olan Gamze Erçel’in kaybettiği annesinin adını taşıyan minik bir de kız çocuğu yer alıyor.

Kızının İsmi Nedir?

Caner Yıldırım’ın kızının ismi Aylin Mavi Yıldırım’dır.

Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Caner Yıldırım aktif bir instagram ve twitter kullanıcısıdır.İntagramda kullanıcı adınının @caneryldrmm olduğunu bilinmekte. Bu hesapta hemen hemen 188 bin kadar da bir takipçisi bulunması söz konusu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu