Başvurular

Çamlıdere Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022

Çamlıdere Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Çamlıdere Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Çamlıdere Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Çamlıdere Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Ankara ilimizde bulunan Çamlıdere Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çamlıdere Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde park temizlik işçisi alımı, şoför alımı, fotoğrafçı alımı yapacaktır. Adaylar ilana 12 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Çamlıdere Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Genel ve Özel Şartlar;İlanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde İl Müdürlüklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul gören adayların ilanda gösterilen açık iş rakamının 3 katından fazla olması halinde aşağıda gösterilen yer ve tarihte noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Maden Kanunu kapsamı içinde öncelikli başvuranların tamamının ve kura sonucu tespit edilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın günü, yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla bunun bunun yanında yazılı olarak bildirilecektir.

Park Temizlik İşçisi Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların bunun bunun yanında en az 2 senelik tecrübelerinin bulunması ve bunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgeleyebilmeleri şarttır. İlan kapsamı içinde 1 park temizlik işçisi alımı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Park temizlik işçisi 2

Yük Taşıma İçin Şoför Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların bunun bunun yanında en az 3 senelik tecrübelerinin bulunması ve bunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgeleyebilmeleri şarttır. İlan kapsamı içinde 3 şoför alımı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma 3

Fotoğrafçı Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların bunun bunun yanında en az 2 senelik tecrübelerinin bulunması ve bunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgeleyebilmeleri şarttır. İlan kapsamı içinde 1 fotoğrafçı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Fotoğrafçı 2

Şoför Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların bunun bunun yanında en az 5 senelik tecrübelerinin bulunması ve bunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgeleyebilmeleri şarttır. İlan kapsamı içinde 4 şoför alımı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför (Yolcu Taşıma) 5

Çalışma Adresi : CUMHURİYET CADDESİ BARIŞ SOKAK NO:1 ÇAMLIDERE 06740 ÇAMLIDERE

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
ÇAMLIDERE İLÇE NOTERLİĞİ 18.04.2018 Gün Boyunca (09:00 – 18:00)

Bu makalemizde Çamlıdere Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Çamlıdere Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu