Başvurular

Belediye Bünyesine Çeşitli Branşlarda KPSS’siz Öğretmen Alım İlanı Yayımlandı

Belediye Bünyesine Çeşitli Branşlarda KPSS’siz Öğretmen Alım İlanı Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde Belediye Bünyesine Çeşitli Branşlarda KPSS’siz Öğretmen Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Belediye Bünyesine Çeşitli Branşlarda KPSS’siz Öğretmen Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Belediye Bünyesine Çeşitli Branşlarda KPSS’siz Öğretmen Alım İlanı Yayımlandı

Belediye Başkanlıkları aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanları yeni gün itibariyle yenilendi. 

Yayımlanan yeni personel alım ilanlarında çeşitli meslek gruplarında belediye işçisi ve belediye memuru alımı için ilanlar yayımlanırken İstanbul Sarıyer Belediyesi’ne bağlı birimler içinde alım bulunacağı açıklamaldu. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanında alımların öğretmen kadrolarına bulunacağı ilan edilirken alımlarda adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartı olmadığı belirtildi. 

KPSS’SİZ ÖĞRETMEN ALIMI

Belediye Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilana göre belirli şartları sağlayan adaylar içinden aşağıda bulunan branşlara öğretmen alımı yapılacak. 

İstanbul Sarıyer Belediyesi’ne bağlı birimlerine yapılacak alımlar; Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Biyoloji Öğretmeni, Tarih Öğretmeni, Coğrafya Öğretmeni, Kimya Öğretmeni, Matematik Geometri Öğretmeni, Fizik & Fen Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni, Fizik Öğretmeni, Yapay Zeka Akademisyen branşlarına yapılacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce belediye başkanlığı aracılığıyla tespit edilen şartları sağlamak zorundar. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İlan edilen öğretmen kadrosu için tespit edilen öğrenim şartını sağlamak, 25 yaşından büyük olmak ve 30 yaşından ufak olmak, ilan için görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu olmamak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olması.

Bu şartların yanında adayların; ”28/04/2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan, İl Özel idareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idari birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartları taşıyor olmasını istiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan başvuru yapacak adaylar başvurularını Nüfus cüzdanının önlü ve arkalı fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Belgesi (Kamuya verilmek üzere) evrakları ile birlikte şahsen yapacaklar. Başvuru süreci 2 Ağustos’ta sona eriyor. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu