Başvurular

Ayvacık Belediyesi 3 işçi alımı yapıyor 2022

Ayvacık Belediyesi 3 işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Ayvacık Belediyesi 3 işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Ayvacık Belediyesi 3 işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Ayvacık Belediyesi 3 işçi alımı yapıyor

Çanakkale ilimizde yer almakta olan Ayvacık Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ayvacık Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde; cankurtaran, büro memuru, beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 25 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Ayvacık Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. EKPSS’ye tabi engelli işçi isteklerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını tercih ederek başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik istekleri kabul edilmeyecektir. İşçi isteklerine başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği istekleri kabul edilmeyecektir.

KPSS/EKPSS’ye tabi işçi isteklerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş rakamının dört katını geçmeyecek biçimde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşe alınacak işçilerin yalnızca noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi iş gücü isteklerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri içinden açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir. Taleplere başvuru yaparak nihai listelere giren adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşlarına ibraz etmek zorundadır. Belge teslim tarihi ve yeri, kamu kurum ve kuruluşlarınca adaylara açıklamalacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada bulunan diğer bireyler dahil edilebilecektir.

Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde açıklamalacaktır. Bu açıklama, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup alakalılerin adresine posta yolu ile bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.  Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci adresleri dikkate alınacaktır. İlçe, il yahut bölge düzeyinde yayına giren işçi isteklerinin başvuru süresi içinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Cankurtaran Alımı

En az Bronz düzeyde Cankurtaran Belgesine sahip olmak,

Belge Teslim Tarihi: 28-29-30.01.2019 tarihlerinde mesai saatleri içinde Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim edilecektir. Evrakları süresi içinde teslim etmeyenler Noter Kurasına dahil olmayacaktır.

Sınav/Mülakat/Sonuç ile alakalı süreç takibinde Belediyenin internet sitesinde teknik aksaklık olması sebebiyle internet sitesinde açıklama yapılamayacağından alakalı Belediye aracılığıyla adaylara yazılı tebligat yapılacaktır.

Talep Belirli Süreli (Geçici) olup 5 ay 29 gün çalışma sürelidir. Bu talep Belirli Süreli (Geçici) olup ilçe genelinde karşılanacaktır.

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Lisans

Büro Memuru Alımı

MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına Sahip olmak,

Belge Teslim Tarihi: 28-29-30.01.2019 tarihlerinde Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim edilecektir. Süresi içinde evrak teslim etmeyenler Noter kurasında dahil edilmeyecektir.

Sınav/Mülakat/Sonuç ile alakalı süreç takibinde Belediyenin internet sitesinde teknik aksaklık olması sebebiyle internet sitesinde açıklama yapılamayacağından alakalı Belediye aracılığıyla adaylara yazılı tebligat yapılacaktır.

Talep Belirli Süreli (Geçici) olup 5 ay 29 gün çalışma sürelidir. Bu talep Belirli Süreli (Geçici) olup ilçe genelinde karşılanacaktır.

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Beden İşçisi Alımı

Açık iş rakamının dört katı kadar asil ve dört katı kadar yedek adaylar Noter kurası ile belirlenecektir.

Sınav/Mülakat/Sonuç ile alakalı süreç takibinde Belediyenin internet sitesinde teknik aksaklık olması sebebiyle internet sitesinde açıklama yapılamayacağından alakalı Belediye aracılığıyla adaylara yazılı tebligat yapılacaktır.

Talep Belirli Süreli (Geçici) olup 5 ay 29 gün çalışma sürelidir. Bu talep Belirli Süreli (Geçici) olup ilçe genelinde karşılanacaktır.

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Çalışma Adresi : CUMHURİYET ÜMMÜHAN 2/ 17860 AYVACIK/ÇANAKKALE

Bu makalemizde Ayvacık Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımına dair geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren ilanlara Ayvacık Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu