Biyografiler

Atakan Çelik kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Atakan Çelik kimdir, biyografi kategorimizde 3 Şubat 1990 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Atakan Çelik biyografisini paylaşalım istedik. Atakan Çelik kimdir?, Atakan Çelik nereli?, Atakan Çelik kaç yaşında, tüm detaylar Atakan Çelik biyografi makalemizde..

Başlıklar

Atakan Çelik kimdir? – Biyografisi

Atakan Çelik (ÇGHB Atakan)

Çok güzel hareketler 2 programı 1 sezonunu bitirdi. 2. sezonu 8 Eylül Pazartesi günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında açacak olan programın en akılda kalan oyuncularından biride Atakan Çelik’tir. Seyirciler aracılığıyla bi hayli beğeni alan oyuncu bundan dolayı merak konusu halini aldı. 2. sezon başlamadan yaşamını yakında zamandan tanımak adına internet üzerinden aramalar epeyce yapıldı. Bizde bu makalemizde Atakan Çelik (ÇGHB Atakan) Kim? Kaç Yılında Doğdu? Kaç Yaşında? Nerede Doğdu? Ne İş Yapıyor? Boyu ve Kilosu Kaç? Göz ve Saç Rengi Ne? Eşi Var Mı? Hangi Bölümden Mezun? Burcu ne gibi soruların yanıtlarını ve daha fazlasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik işte detaylar.

ÇGHB Atakan Ne İş Yapıyor?

Çelik Türk tiyatro ve sinema oyuncusudur.

ÇGHB Atakan Kaç Yılında Doğdu?

Oyuncu 3 Şubat 1990 senesinde dünyaya gözlerini açtı.

ÇGHB Atakan Kaç Yaşında?

1990 yılı doğumlu oyuncu, 2022 itibari ile 30 yaşındadır.

ÇGHB Atakan Nerede Doğdu?

3 Şubat 1990 senesinde İstanbul’un Beşiktaş beldesinde dünyaya merhaba dedi.

ÇGHB Atakan’ın Boyu ve Kilosu Kaç?

1,83 cm boy uzunluğuna sahip oyuncu 76 kg ağırlığı civarındadır.

ÇGHB Atakan’ın Burcu Ne? 

3 Şubat günü doğan oyuncu Kova burcu erkeğidir.

ÇGHB Atakan’ın Göz ve Saç Rengi Ne?

Oyuncu kahverengi gözlere ve siyah saç rengine sahiptir.

ÇGHB Atakan Hangi Bölüm Mezunu?

İlk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlayan oyuncu üniversitede ise İktisat Bölümü eğitimi görüp bu bölümden mezun oldu.

ÇGHB Atakan’ın Eşi Var Mı?

Oyuncu 2017 senesinde Zeynep Mızrak’la dünya evine girdi.

ÇGHB Atakan İlk Tiyatro Deneyimi Ne?

İlk tiyatro deneyimi, Tiyatro Avare’de oynadığı oyunlardır. Daha sonra annesi sigortalı bir iş bul diyerek tiyatroya ara vermesinde etken olmuştur. 5 sene bir sigorta şirketinde çalışan Çelik ardından 2015 senesinde BKM mutfakla tanışıp yarım kalan hayalini sürdürdi. 2019 senesinde Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği ÇGHB 2 oyuncu ekibinde bulunan kendine yer buldu.

ÇGHB Atakan’ın İnstagram’da Kaç Takipçisi Var?

Oyuncunun, 30,2 bin takipçili İnstagram adresi @atakancelikclub’tür.  Bunun bunun yanında 11,3 bin takipçili Twitter kullanıcı adı ise AtakanEfendi’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu