Biyografiler

Serhat Tutumluer kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Serhat Tutumluer kimdir, biyografi kategorimizde 29 Haziran 1972 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Serhat Tutumluer biyografisini paylaşalım istedik. Serhat Tutumluer kimdir?, Serhat Tutumluer nereli?, Serhat Tutumluer kaç yaşında, tüm detaylar Serhat Tutumluer biyografi makalemizde..

Başlıklar

Serhat Tutumluer kimdir? – Biyografisi

Serhat Tutumluer (Hercai Dizisi Hazar)

Türk televizyon dizilerinde görmeye alışkın olduğumuz bir oyuncudur. Sosyoloji bölümünde okurken oyunculuk yapmaya karar vermiş ve eğitim yaşamına bu biçimde yön vermiştir.Ankara Devlet Tiytroları’nda anlaşmali olarak çalıştığı bilinmektedir. ATV ekranlarının en fazla bi hayli beğeni alan dizilerinden Hercai’de Hazar kişiliğine hayat vermesiyle tüm gözler kendisine çevrilmiştir. Peki Serhat Tutumluer kimdir? Yaşı Kaçtır?, boyu,kilosu,eğitimi,burcu nedir gibi merak ettiğiniz tüm sorular ve yanıtlar biyografi makalemizde bulunmaktadır. Gelin Serhat Tutumluer Hercai dizisi Hazar kimdir yakında zamandan tanıyalım…

Serhat Tutumluer Hercai Dizisi Hazar’ın Mesleği Nedir?

Serhat Tutumluer Türk televizyon dizisi ve filmlerinde rol alan bir oyuncudur. Üniversite yaşamına sosyolog olma planlarıyla başlayan Tutumluer, kariyerinde mühim bir değişikliğe  karar vererek oyunculuğu tercih etmiştir. Bu alanda ise kendini eğitmek isteyen Tutumluer üniversitesini,bölümünü ve hatta şehrini bile değiştirmiştir. İstanbul’dan Ankara’ya taşınmıştır.

Doğum Tarihi Nedir?

Oyuncunun doğum tarihi 29 Haziran 1972’dir.

Boyu Kaçtır?

Oyuncu Tutumluer’in boyunun 185 santimetre olduğu bilinmekte.

Kilosu Kaçtır?

Oyuncu Serhat Tutumluer 82 kilogramdır.

Kaç Yaşındadır?

1972 senesinde dünyaya gözlerini açan Tutumluer, 2022 yılı itibari ile 48 yaşındadır.

Burcu Nedir?

29 haziranda dünyaya geldiğu bilinen oyuncu Serhat Tutumluer’in burcunun Yenmgeç olduğu bilinmektedir.

Serhat Tutumluer Hercai Dizisi Hazar’ın Eşinin İsmi Nedir?

Ünlü oyuncunun eşinin ismi Senan Kara’dır.

Senan Kara Kimdir?

Senan Kara, eşi Serhat Tutumluer gibi oyunculuk mesleğini icra etmektedir. Senan Kara’nın 9 Ağustos 1978 senesinde, İzmir’de dünyaya gözlerini açtıği bilinmektedir. Eşi Serhat Tutumluer’den 6 yaş ufaktür. Senan Kara’nın ilk oyunculuk deneyimi Karakolda Ayna Var adlı dizi projesidir. Hemen ardından Yabancı Damat ve Vatanım Sensiz gibi popüler dizilerin oyuncu ekibinde bulunan kendisine yer edinmiştir.Senan Kara ülkeler arası film müsabakasında yılın en iyi kadın oyuncusu ödülüne layık görülmüştür. Oyuncu çiftin 2007 senesinden beri evliliği sürdürmektedir.

Doğum Yeri Neresidir?

Serhat Tutumluer’in doğum yeri Eskişehir’dir.

Serhat Tutumluer Hercai Dizisi Hazar’ın Göz Rengi Hangisidir?

Oyuncunun yeşil göz rengine sahip olduğu bilinmekte.

Serhat Tutumluer Hercai Dizisi Hazar’ın Eğitim Hayatı Nasıldır?

Oyuncu Serhat Tutumluer’in ilkokul,ortaokul ve lise eğitimlerini Eskişehir’de bitirdiğı tahmin ediliyor. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde 1 yıl eğitim alan oyuncu Tutumluer’in oyunculuk yapmak istemesi sebebiyle Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarına geçtiği bilinmektedir. Aynı zamanda oyunculuk adına çeşitli kuruluşlarda da yer almıştır.

Serhat Tutumluer Hercai Dizisi Hazar’ın Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Serhat Tutumluer adlı oyuncunun kendisine ait bir sosyal platform hesabı bulunamamıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu