Başvurular

AnelTech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

AnelTech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021, iş başvurusu bölümünde AnelTech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021 ile alakalı detaylara yer verdik.. AnelTech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

AnelTech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021


Share on FacebookShare on Facebook
Tweet about this on TwitterTweet about this on Twitter
Share on LinkedInShare on LinkedIn

Anel Grup Hakkında Kısa Bilgi:

ANEL GRUP

1986 senesinde kurulan Anel Grup, merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunan küresel bir MEP şirketidir. Grup, ülkeler arası havalimanları, tüneller ve demiryolları, teknolojik binalar, yollar ve altyapı, kültür ve spor tesisleri, veri merkezleri, endüstriyel tesisler, laboratuvarlar, ilaç endüstrileri, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri için anahtar teslimi elektrik ve mekanik taahhüt hizmetleri gerçekleştirmektedir. konteyner terminalleri, limanlar, hastaneler vb. Anel, ENR’nin En İyi Uluslararası Müteahhitleri içinde bulunmaktadır.
 
30 yılı aşkın bir süredir Anel Grup, 13.000.000 m2 üzerinde 200’den fazla projenin elektrik ve mekanik taahhüt işlerini 117.500.000 adam/saat ile tamamlamıştır.
 
Grubun Katar, Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan’da şubeleri bulunmakta ve 4.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Çalışanların %85’i yurt dışında çalışmaktadır. Devam eden projeleri ile Katar, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai, Abu Dhabi) ve Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Anel Grup elektrik ve mekanik taahhüt ana faaliyet alanının bunun yanında işletme & bakım, orta ve alçak gerilim pano üretimi, yenilenebilir enerji, gemi elektrik & elektronik sistemleri ve geri dönüşüm alanlarında da hizmet vermektedir.

İşe Alım ve Kariyer:

Kariyer sayfamızdaki ilanlarımız yahut genel başvuru formu aracılığıyla bize ulaştırdığınız özgeçmişinizi inceliyoruz. Deneyimli yahut yeni mezunsanız sizi aşağıdaki aşamalar bekliyor.

Başvurunuzu aldıktan sonra, özgeçmişinizi uygun bulmamız halinde sizi görüşmeye davet ediyoruz. Nasıl bir kariyer beklentinizin olduğunu ve sizinle hangi noktalarda işbirliği yapabileceğimizi söz ediyoruz. Bu görüşme bizim için de mühim ve heyecan verici bir adım.

Kültürümüzde Türk kahvesi mühim bir yer taşıyor, bu yüzden Türk kahvenizi nasıl içtiğinizi düşünüyoruz. Çünkü Türk kahvesi bizim için arkadaşlığı, içtenyeti sembolize ediyor. Ne de olsa bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var.

İşe alım kararlarımızın objektif olabilmesi için pozisyonun ihtiyacına göre değişiklik gösteren kişilik envanteri, genel yetenek, İngilizce ve teknik sınavları uygulayabilinmekte. Bizce işe alım, karşılıklı bir değerlendirme ve iki taraflı bir karar verme süreci. Bu nedenle, adaylarımızın da bizi doğru değerlendirebilmeleri için şirketin yapısını ve süreçlerini açıkça paylaşıyor ve alakalı bireylerle tanıştırıyoruz. İş ortaklığı birimi yetkinlik bazlı mülakatı, alakalı süreç sorumlusu ise teknik mülakatı gerçekleştiriyor. Farklı bakış açılarını da değerlendirebilmek için pozisyonun yan uzmanlık alanlarından sorumlularla da işbirliği yapıyoruz.

Çoklu değerlendirme ile, çalışma dostlarınızın bakış açılarını ve iş yapış şekillerini tanıma fırsatı paylaşmak istedik. Onlardan da yetkinlikleriniz ve işe uygunluğunuz ile alakalı görüşlerini bize iletmelerini bekliyoruz. Böylelikle, uzun soluklu ve verimli bir işbirliği için sağlam temeller attığımıza inanıyoruz.

Karşılıklı olarak olumlu geçen süreç sonunda size teklifimizi iletiyoruz.  Eğer o an için sizinle çalışma fırsatı yakalayamadıysak sizi olumlu aday havuzumuza alıp açılacak ilk pozisyonda sizinle tekrar iletişime geçiyoruz. Olumlu ilerleyemediğimiz durumda da geri dönüş yaparak sizi bilgilendiriyoruz.

Hoş geldiniz, Artık ekibimizin bir üyesisiniz! Başvuru formumuzdaki tercihinize uygun Türk kahvenizi hazırlıyoruz ve ilk iş gününüzde birlikte keyifle yudumlamak için sizi bekliyoruz!

Açık Pozisyonlar:

 

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Başvur
STAJYER İstanbul(Asya) Başvur

Share on FacebookShare on Facebook
Tweet about this on TwitterTweet about this on Twitter
Share on LinkedInShare on LinkedIn

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu