Başvurular

Altıntaş Belediyesi 20 işçi alımı yapıyor 2022

Altıntaş Belediyesi 20 işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Altıntaş Belediyesi 20 işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Altıntaş Belediyesi 20 işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Altıntaş Belediyesi 20 işçi alımı yapıyor

Kütahya ilimizde yer almakta olan Altıntaş Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Altıntaş Belediyesi ilan kapsamı içinde 20 vasıfsız işçi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 1 Şubat 2019 tarihinde başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Altıntaş Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
  • 18 ile 35 yaş aralığında Erkek olmak
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
  • Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak
  • 22 Mayıs 2003 tarihli ve 4857 sayılı iş kanununun 30. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • Altıntaş merkez ve köylerinde olmak üzere en az 6 ay ikamet ediyor olmak

Adaylarda başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Üzerinde TC kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
  • Diploma fotokopisi
  • Özgeçmiş

Başvuru adresi : Altıntaş Belediyesi İstiklal Mahallesi Belediye sk. No:4 Altıntaş Kütahya

Bu makalemizde Altıntaş Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu