Başvurular

Aksu Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022

Aksu Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022, iş başvuru bölümüzde Aksu Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Aksu Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Aksu Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Isparta ilimizde yer almakta olan Aksu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Aksu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde şoför alımı yapmaktadır. Adaylar ilana 19 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Aksu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Taleplerde 2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları geçerlidir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Adayların aşağıda vermiş olduğumuz başvuru şartlarını sağlamaları gerekmektedir.

 • En az 5 yıllık ağır araç tecrübesi
 • SRC 2-4 belgeleri olması
 • Isparta Aksu nüfusuna kayıtlı olması
 • Isparta Aksu’da ikamet etmesi
 • E sınıfı ehliyeti olması
 • Psikoteknik değerlendirme belgesi olması
 • Çalışmasına herhangi bir sağlık yönünden engel olmaması

Adaylarda başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda verilmiştir.

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Askerlik durum belgesi
 • Adli sicil kaydı
 • Aile durum bildirgesi
 • Sağlık raporu

Başvuru adresi : Pazarcık Mahallesi M. Akif Ersoy Caddesi No:29 Aksu / Isparta

İrtibat kişi / telefon : Ali Kaya / 0246 – 341 – 2003

E-Posta Adresi : aksubelediyesi@gmail.com

Bu makalemizde Aksu Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi geniş bir şekilde ilan bilgiler paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Aksu Belediyesi iş ilanları sayfasından dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu