Başvurular

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (ASDEP) 1500 Personel Alımı İlanı 2022

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (ASDEP) 1500 Personel Alımı İlanı 2022, iş başvuru bölümüzde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (ASDEP) 1500 Personel Alımı İlanı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (ASDEP) 1500 Personel Alımı İlanı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (ASDEP) 1500 Personel Alımı İlanı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2017 senesinde yalnızca ASDEP projesi kapsamı içinde 1500 anlaşmali personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Sosyoloji, psikoloji, sosyal hizmet, çocuk gelişimi, aile ve tüketici bilimleri mezunları, Aile Sosyal Destek Programı kapsamı içinde yayına girecek olan iş ilanına başvuru yapabilecekler. ASDEP 1500 personel alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi geniş bir şekilde bilgilere haberimizin devamından varabilirsiniz.

  • Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (ASDEP) 1500 Personel Alımı İlanı 2017
  • 2017 ASDEP Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (ASDEP) 1500 Personel Alımı İlanı 2017

Çocuklar için yurt tipinden ev tipine geçtiklerini aktaran Kaya, “Bu sene içinde, hatta ilk 6 ayda dönüşümleri tamamlamayı planlıyoruz. Bursa’da 10 çocuk evi açacağız ve bir çocuk evleri sitesi açacağız. Mustafakemalpaşa beldesinde 36 çocuğun barınacağı bir çocuk evi sitesi açılacak. Yine Mustafakemalpaşa ve Yıldırım ilçelerine birer engelsiz yaşam merkezi kazandıracağız.” ifadelerini kulandı. Kaya, Bursa’daki kadın konuk evinin de şartlarını iyileştirmek üzere yeni bir fiziksel mekana geçiş sağlayacakları bilgisini verdi.

Bu yıl içinde Aile Sosyal Destek Programına (ASDEP) personel alacaklarını bildiren Kaya, şunları kaydetti:

Bin 500 yeni ASDEP personeli alacağız. KPSS’den 60 puan üzeri almış sosyoloji, psikoloji, sosyal hizmet, çocuk gelişimi, aile ve tüketici bilimleri mezunları, ASDEP için başvurularını yapabilir. Daha geniş bir şekilde bilgi internet adresimizde mevcut. Böylelikle arz odaklı bir hizmet anlayışı geliştirmiş oluyoruz. Vatandaşlarımızın gereksinimlerini tespit edip farklı kurum ve kuruluşlardan olan gereksinimlerini da meslek elemanlarımızı doğrudan yönlendirmeyle, evlerde yaptırdığımız farklı yönlendirmelerle kamu kurum ve kuruluşlarından da hizmet almalarını sağlayacağımız bir proje. Bursa’dan bunun müjdesini vermek istiyorum. Maliye Bakanımızın da desteğiyle bin 500 ASDEP personelinin 2017 içinde istihdamını sağlayacağız. Başvurular internet adresi üzerinden yapılacak. Şartname hazırlandıktan sonra başvuruları alacağız.”

2017 ASDEP Alımları Ne Zaman Yapılacak?

ASDEP projesi kapsamı içinde yapılacak olan 1500 personel alımı ilanı için çalışmalar tüm hızıyla sürdürmekte. İlanlar yayına girmesinın ardından başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan ayrıntıları www.devlette.com adresimiz üzerinde bulunacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında başvuru yapabilmek için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Bakanlık aracılığıyla yayına giren diğer bütün ilanlara Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İş İlanları sayfamız üzerinden varabilirsiniz.


DİĞER ASDEP HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, asdep hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan asdep açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu