Başvurular

2 Bin 876 Büro Memuru, Büro İşçisi, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

2 Bin 876 Büro Memuru, Büro İşçisi, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı, iş başvuruları bölümünde 2 Bin 876 Büro Memuru, Büro İşçisi, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 2 Bin 876 Büro Memuru, Büro İşçisi, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

2 Bin 876 Büro Memuru, Büro İşçisi, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu kurumlarına ve özel sektör firmalarına çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. Bu alım ilanlarından kamuya ait olanları siz değerli okurlarımıza anlık olarak aktarıyoruz. Özel sektör ilanlarını da belirli aralıklarla siz okuyucularımıza açıklamayoruz. 

Kamu İlanları olarak siz değerli okurlarımız için bu içeriğimizde ise 3 farklı meslek grubu için yayımlanan ilanları bir araya getirdik. İşte detaylar,

2 BİN 876 PERSONEL ALIM İLANI KADROLARI

Yayımlanan ilanlarda bulunan kadro bilgilerine göre farklı eğitim düzeylerinden mezun adaylar içinden 1208 Büro Memuru ve İşçisi kadroları, 820 Şoför kadrosu ve 848 Güvenlik Görevlisi alım ilanı yayımlandı. 

Bu kadrolar için bir araya gelen kadro dağılımı ve hangi kadroya kaç personel alımı yapılacağına ilişkin tüm verileri sizlerle paylaşmak istedik. İşte kadro dağılımı;

Alım Yapılacak Kadrolar

Büro Memuru Kadroları: Büro Memuru (Dış Ticaret) 10, Büro Memuru (Genel) 736, Büro Memuru (İdari İşler) 58, Büro İşçisi 75, Diğer Büro Memurları 150, İdari Büro Görevlisi 1, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) 178, 

Şoför Kadroları: Kamyon Şoförü 50, Kamyonet Şoförü 12, Kurtarıcı Araç Şoförü 3, Makam Şoförü 5, Minibüs Şoförü 5, Otobüs Kaptanı (Şoförü) 1, Servis Şoförü (Okul) 7, Şoför (Yolcu Taşıma) 192, Şoför-Yük Taşıma 438, Taksi Şoförü 1, Tıbbi Atık Toplama ve Taşıma Kamyon Şoförü 1, Tır-Çekici Şoförü 97, Traktör Şoförü 8

Güvenlik Görevlisi Kadroları; Güvenlik Görevlisi 720, Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) 1, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 87, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) 39, Güvenlik Müdürü 1.

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ve özel sektör firmaları aracılığıyla görevlendirilecek olan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları yer alıyor. Bu başvuru koşulları her firma için değişiklik gösteriyor. 

Bunun bunun yanında aynı kadro için bazı firmalar en az lise mezunu personel alırken bazı firmalar lisans mezunu olma şartı arıyor. Ayrıca ilanlarda deneyim, sertifika, gibi koşullarda yer alıyor. Bunun için şehre göre arama yapılmalı ve ilanlar sıra sıra incelenmeli.

Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yahut muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

İŞKUR’da yayımlanan ilanlara nasıl ulaşacağınızı sıra sıra siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz.

1-) Mavi renkte verdiğimiz bağlantıyı tercih ederek İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşın. (İŞKUR İŞ İlanları sayfası için bağlantı adresi: https://goo.gl/FVzfYZ)

2-) Açılan sayfada sağ üstte Meslek yazan yeri bulun.

3-) Buraya hangi kadro için başvuruda bulunacaksanız adını yazın ve Ara butonuna basın. 

Misal verilecek olursa: Büro Memuru, Şoför yahut Güvenlik Görevlisi yazıp arattığınız o kadrolar için yayımlanan ilanların tamamına ulaşırsınız.

4-) Ayrıca olduğunuz şehri seçerek şehre görede arama uygulayabilirsiniz.

Resimli Açıklama

İŞKUR personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu