Başvurular

19 Kamu Kurumu 28 Farklı Kadroda KPSS’li KPSS’siz Memur ile İşçi Alımı Yapıyor

19 Kamu Kurumu 28 Farklı Kadroda KPSS’li KPSS’siz Memur ile İşçi Alımı Yapıyor, iş başvuruları bölümünde 19 Kamu Kurumu 28 Farklı Kadroda KPSS’li KPSS’siz Memur ile İşçi Alımı Yapıyor ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 19 Kamu Kurumu 28 Farklı Kadroda KPSS’li KPSS’siz Memur ile İşçi Alımı Yapıyor ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

19 Kamu Kurumu 28 Farklı Kadroda KPSS’li KPSS’siz Memur ile İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının çok büyük bir kısmı özel sektör ilanları olsa da Kamu Kurumları da Kamu Grubu Personel alım ilanı sayfası üzerinden alımlar yapılıyor. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yapılan bu personel alım ilanlarının ek olarak KPSS şartsız da çok sayıda ilan yayımlanıyor. 

Hem memur hemde kamu işçisi kadroları için yayımlanan bu ilanlara dair detaylar sizlerle. 

19 KURUM ALIM YAPACAĞINI DUYURDU

Türkiye İş Kurumu, Kamu Grubu Personel alım ilanları sayfası üzerinden personel ihtiyacı olduğunu ifade eden 19 Kamu Kurumu yer alıyor. 

Bu kurumların sıralı listesi şu biçimde;

Alım Yapacak Kurumların Listesi

TÜBİTAK-Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı(Kamu Grubu), TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, İskele Öğretmenevi Müdürlüğü, Menteşe Öğretmen Evi Akşam Ve Sanat Okulu Müdürlüğü, Samsun Üniversitesi Rektörlüğü, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı (Kamu Grubu), Tülomsaş A.Ş. Samsun Üniversitesi Rektörlüğü, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı (Kamu Grubu), 54’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü Aydın, Çatak Ögretmen Evi, 2’nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü İşkur Faaliyetleri, Niksar Öğretmenevi Ve ASO Müdürlüğü, Pütürge Belediye Başkanlığı, Belediye Başkanlığı Kovanlık, Karakapı Belediyesi.

HANGİ KADROLARDA ALIMLAR OLACAK?

Haberimizin başında dile getirdiğimiz gibi alımlar hem memur hemde kamu işçisi kadrolarına yapılacak. 

KPSS’li ve KPSS’siz olarak açıklamalan bu alımlarda bulunan açık pozisyonlar şu biçimde.

Alım Yapılacak Kadrolar 1. Grup

Haberci, Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı, Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler), Elektrik-Elektronik Teknolojisi Teknisyeni, Gıda Mühendisi, Aşçı, Garson (Servis Elemanı), Temizlik Görevlisi, Telefon Santral Operatörü, Kurumsal İletişim Uzmanı, Mutfak Görevlisi, Elektrikçi (Genel), Satış Danışmanı / Uzmanı, Havacılık Simülatör Uzmanı,

Alım Yapılacak Kadrolar 2. Grup

Soğutmacı Ve Havalandırmacı (İklimlendirme)(Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım-Onarımcısı), Danışma Memuru, Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Proses İşçisi Bahçıvan(Çiçek Yetiştirme İşçisi), Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Sıhhi Tesisatçı, Aşçı Yardımcısı, Bulaşıkçı (Stevard), İnşaat Ustası, Büro İşçisi, Yemekhane işçisi, Makam Şoförü, Çöp Kamyonu Sürücüsü

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Söz konusu personel alım ilanları için önemle üstünde durulması gereken genel hususlar şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kurumların talep ettiği mesleki özellikleri sağlamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Kurumlar aracılığıyla yayımlanan ilanlarda bulunan pozisyonlar için tespit edilen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum aracılığıyla tespit edilen yaş aralığında bulunmak, 

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda bulunan bağlantıya tıklayacaklar. Adaylar açılan sayfada İşyeri Türü yazan yeri bulup kamu olarak işaretleyecekler ve ilanlara ulaşacaklar. 

İlan metinleri için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu