Biyografiler

Zeynep Koltuk kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Zeynep Koltuk kimdir, biyografi kategorimizde 2 Ocak 1981 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Zeynep Koltuk biyografisini paylaşalım istedik. Zeynep Koltuk kimdir?, Zeynep Koltuk nereli?, Zeynep Koltuk kaç yaşında, tüm detaylar Zeynep Koltuk biyografi makalemizde..

Başlıklar

Zeynep Koltuk kimdir? – Biyografisi

Zeynep Koltuk (Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Şule)

Zeynep Koltuk emekli pilot binbaşı Şener Koltuk’un oyunculukla uğraşan kızıdır. Başka bölüm okuduğu üniversiteden mezun olduktan sonra hemen aynı yerde tiyatro bölümünü de bitirmiştir. Ardından diksiyon ve sunuculuk gibi alanlarda da kendini geliştirmiştir. Bizler ise onu ekranlarda ki bir çok dizi ve film projelerinden tanıyoruz. Lakin kendisi sunuculukla da yakında zamandan ilgilendiği için Trt ekranlarının Bir Başka Ankara adlı programında da sunucu olarak karşımıza gelmiştir.2019 senesinde ekranlarda bulunan popüler dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta Şule kişiliğine hayat veriyor. Bu rol ise başrolün eski karısını canlandırmak üzerinedir.Herkesin bir dönem takip ettiği herhangi bir dizide veya filmde karşı karşıya geldiğı Zeynep Koltuk kimdir? Nerelidir? Yaşı,boyu,burcu,kilosu nedir gibi sorular ve çok daha yükseksı siz değerli okurlarımız için yayına giren makalemizde yer alıyor…

Zeynep Koltuk Mesleği Nedir?

Zeynep koltuk Türk dizileri ve sinema oyuncusudur. Lakin bazı programlarda sunucu olarak da karşımıza çıkıyor. Ayrıca halen bilinen bir projesi olmamasına rağmen profesyonel olarak ilgilendiği sanat dalları da mevcut. Bunlar ise bale,piyano,modern dans ve resimdir.

Zeynep Koltuk Ne Zaman Doğdu?

Ünlü oyuncunun doğum tarihi 2 Ocak 1981’dir.

Zeynep Koltuk Kaç Kilo?

Oyuncunun şu anda bilinen kilosu 56’dır.

Zeynep Koltuk Kaç Yaşındadır?

Zeynep Koltuk 1981 yılı doğumlu olması sebebiyle şu anda 39 yaşındadır.

Zeynep Koltuk’un Burcu Ne?

Ünlü oyuncunun ocak ayı doğumlu olması sebebiyle burcunun Yay olduğu bilinmekte.

Zeynep Koltuk Doğal Göz Rengi Nedir?

Sevilen oyuncu Zeynep Koltuk’un doğal göz renginin yeşil renkte olduğu bilinmekte.

Zeynep Koltuk Doğal Saç Rengi Nedir?

Sık sık başka renk tonlarına boyattığı saçlarının doğal renk yapısı kahve tonlarındadır.

Zeynep Koltuk Nerede Doğdu?

Oyuncu Zeynep Koltuk’un doğum yeri İstanbul’dur.

Zeynep Koltuk İlişkisi Var Mı?

Zeynep Koltuk’un 2013 senesinde yaşamını Tolga Tekin ile birleştirdiğini bilinmekte ve fakat çok geçmeden bu evlilik btmiştir. Boşanma gerekçesi ise Zeynep Koltuk’un Tolga Tekin aracılığıyla darp edildiğine  dair söylenenler ve raporlar. Zeynep Koltuk’un boşanmanın ardından başka bir ilişkiye başlamadığı bilinmekte.

Zeynep Koltuk Nereden Mezun?

Hayatının üniversiteye kadar olan eğitim dönemleri ile ilgili herhangi bir veriye ulaşılamamıştır. Lakin bu eğitimlerinin tamamını Ankara’da geçirdiği yönünde tahminler yer alıyor. Üniversiteden çift diploma sahibi olan Zeynep Koltuk, Bilkent Üniversitesi’nin iki ayrı fakültesinden mezun olmuştur. Bunlardan ilki İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi İktisadi İdari Sosyal Bilimler Fakültesi iken diğeri ise aynı üniversitenin tiyatro bölümüdür.

Zeynep Koltuk Babası Şener Koltuk Kimdir?

1951senesinde İstanbul’da dünyaya geldiğu bilinen Türk deneme pilotudur.1970 senesinde teğmen rütbesi edinmesi üzerine Hava Kuvvetlerin katılmıştır. Havav Kuvvetlerinde öğretmen pilot olarak da görev aldığı edinilen bilgiler ararsında yer alıyor.

Zeynep Koltuk’un Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Oyuncu Zeynep Koltuk’un instagram ve twitter kullanıcı olduğu bilinmekte. İnstagramda @zeynepkoltuk kullanıcı adıyla bulacaksınızdır. Ayrıca bu hesapta 200 bine yakın bir de takipçisi var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu