Biyografiler

Zafer Altun kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Zafer Altun kimdir, biyografi kategorimizde 04 Eylül 1980 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Zafer Altun biyografisini paylaşalım istedik. Zafer Altun kimdir?, Zafer Altun nereli?, Zafer Altun kaç yaşında, tüm detaylar Zafer Altun biyografi makalemizde..

Başlıklar

Zafer Altun kimdir? – Biyografisi

Zafer Altun

4 Eylül 1980 senesinde Bursa’da hayata gözlerini açmıştır. Eğitim yaşamının ilk ve orta öğrenimlerini Bursa’da tamamlamıştır. Daha sonra tiyatro oyuncusu olmak için, 1996 senesinde Bursa’da ki Bursa Ekim Tiyatrosu’na, tiyatro eğitimi almak için başlamıştır. 1997-98 senesinde Bursa Devlet Tiyatrosu’nda anlaşmali oyuncu olarak alındı. Birçok dizi ve filmde oynamasına rağmen aslında çok da fazla bir tanınırlığa sahip olmadığını bildiğimiz Zafer Altun’un oyunculuk yaşamı, dizileri, filmler, yaşı, boyu, burcu, kilosu ve nereden mezun olduğu siz değerli okurlarımız için derlendi.

Zafer Altun Mesleği Nedir?

Zafer Altun Türk televizyon dizisi, Türk tiyatrosu, internet dizisi ve sinema filmlerinde bir çok rolde oynamış bir oyuncudur.

Zafer Altun Ne Zaman Doğdu?

Zafer Altun’un doğum tarihi 04 Eylül 1980 olarak bilinmekte. Lakin bazı kaynaklarda bu tarihin 04 Eylül 1979 olarak da kayıtlara alındığını söylemeliyiz.

Zafer Altun Boyu Kaç?

Zafer Altun isimli oyuncunun boy uzunluğu 176 santimetredir.

Zafer Altun Kaç Kilo?

Oyuncu Zafer Altun’un 71 kilogram ağırlığında olduğu tahmin ediliyor. Lakin oyuncunun kilosu ile ilgili net bir fikir birliğine varılabilmiş değil.

Zafer Altun Kaç Yaşında?

1980 senesinde dünyaya geldiğu bilinen oyuncu Zafer Altun’un yaşı 2022 senesi itibari ile 40’tır.

Zafer Altun Hangi Burç?

Oyuncunun Başak burcu erkeği olduğunu söylemek olabilecek. Çünkü kendisi eylül ayı doğumlu.

Zafer Altun İlişkisi Var Mı?

Zafer Altun2un ilişkisinin olup olmadığı ile ilgili herhangi bir veri elde edilemedi. Lakin genel kanı ise sevgilisinin olmadığı yönünde şekilleniyor.

Zafer Altun Doğal Göz Rengi Nedir?

Oyuncunun doğal göz renginin siyah olduğunu aktarabiliriz.

Zafer Altun’un Doğal Saç Rengi Nedir?

Oyuncunun saç rengi de siyahtır.

Zafer Altun Nerede Doğdu?

Zafer Altun Bursa’da dünyaya gelmiştir.

Zafer Altun Nereden Mezun Oldu?

Üniversiteye kadar olan eğitim yaşamı dönemlerinin tamamını Bursa’da geçirmiştir. Üniversite için ise İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan Konya şehrinin yolunu tutmuştur. Burada Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Zafer Altun Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

Karamel

Adanalı

Talih Kuşu

Karayılan 

Fedai

Sev Kardeşim

Yanık Koza

Zafer Altun Rol Aldığı Filmler Nelerdir?

1+2 Kısa Film

Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü

Evcilik

Kandır

Zafer Altun’un Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Zafer Altun instagramdan çok fazla kendine ait görsel içerikler paylaşıyor olmasıyla bilinmekte. Bu platformda ki ismi de @zaferaltun olarak bilinmekte. Burada ki aktif takipçi sayısı ise halen 2,262 olarak bilinmekte. Twitter da kendisinin aynı kullanıcı adıyla bulabilmeniz olabilecek

Zafer Altun’un Menajeri Kimdir?

Aslı Bankoğlu oyuncu Zafer Altun’un menajerliğini yapıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu