Başvurular

Yalova Belediyesi personel alımı ve iş ilanları 2022

Yalova Belediyesi personel alımı ve iş ilanları 2022, iş başvuru bölümüzde Yalova Belediyesi personel alımı ve iş ilanları ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Yalova Belediyesi personel alımı ve iş ilanları başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Yalova Belediyesi personel alımı ve iş ilanları

 • Yalova Belediyesi 2022 Yılında Personel Alımı Yapacak Mı?
 • Yalova Belediyesi Personel Alımı İlanları 2022
 • Yalova Belediyesi Güncel İş İlanları 2022
 • Yalova Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Yalova Belediyesi 2022 Yılında Personel Alımı Yapacak Mı?

Yalova, Marmara Bölgesi’nde bulunan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile mühim illerimizden biridir. 1995 senesinde İstanbul’dan ayrılarak il olmuştur. 2022 yılı itibariyle 250 bini aşkın nüfusa sahiptir. Yalova Belediyesi, şehirdeki belediyecilik faaliyetlerinin aksamadan sürdürülebilmesi ve yeni istihdamlar yaratmak maksadıyla 2022 yılı içinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapıldığını dile getirdi. Yalova Beledisi açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ile ilgili iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi haberimiz devamında bulunmaktadır.

Yalova Belediyesi Personel Alımı İlanları 2022

Yalova Belediyesi kurulmuş olduğu günden bu yana yapmış olduğu çalışmalar ile şehrin çehresini mühim miktarda değiştirmiştir. Gölcük’te yaşanan depremde büyük miktarda zarar gören Yalova, şimdilerde bu depremin etkilerini büyük miktarda atlatmış ve şehre yeni bir çehre kazandırmayı başarmıştır. Bu değişimin devam etmesini isteyen Yalova Belediyesi ise çalışmalarına ara vermeksizin sürdürmektedir. Bu bağlamda boşta bulunan kadro ve pozisyonlara da çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecektir. Ayrıca yalnızca Yalova ilinin merkezinde memur alımları yapılmayacak olup, bunun yanı sıra taşra bölgesinde ve Yalova ilinin ilçelerinde de çok sayıda alım yapılacaktır. Aşağıda alım yapılacak olan ilçeleri gözlemleyebilirsiniz.

 • Altınova Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Armutlu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Çınarcık
 • Çiftlikköy
 • Termal

Ülkemizin çalışkan belediyelerinden olan Yalova Belediyesi aracılığıyla yapılması hedeflenen çok sayıda personel alımı haberi şüphesiz il sınırlarında ikamet etmekte olan ve iş arayan binlerce vatandaşa umut ışığı oldu.  Yalova Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan eleman alımı ilanlarının ayrıntıları ise ağır ağır belli olmaya başlandı. İlanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu olan adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Adayların en fazla merak ettiği konuların başında bulunan KPSS şartı ise çoğu ilan için şart koşulmamış durumda. Yani alımlar açıktan atama yolu ile gerçekleştirilecek. Ayrıca işçi alımı ilanlarında çok sayıda taşeron işçi ve geçici işçi de istihdam edilecek.  Yalova Belediyesi Başkanlığı çok sayıda zabıta memuru alımı, itfaiye eri alımı, mühendis alımı, mimar alımı, güvenlik görevlisi, sekreter, şoför alımı, tekniker alımı gibi sayısız kadro ve pozisyonda bay ve bayan memur alımları gerçekleştirecek. Yalova Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır yazımızın devamında anlattık. Aşağıda ise Yalova ili içinde kamu kurumları ve kuruluşları aracılığıyla yayınlanmış olan güncel iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz.

Yalova Belediyesi Güncel İş İlanları 2022

Facebook Üzerinden Yalova İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçinTIKLAYIN

Termal Belediyesi Geçici İlkokul Mezunu Beden İşçisi Alımı İçin TIKLAYIN

Kiptaş İş İlanları İçin TIKLAYIN

Yalova Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Yalova Belediyesi aracılığıyla yapılması öngörülen fazla sayıda personel, eleman, memur ve işçi alımı ilanları halen yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar parça parça yayına girecek olup, yayınlanmaya başlandığı an, iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri gibi tüm ilan ayrıntıları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve ilk kez haberdar olabilmek için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterli gelmektedir. Lakin bu ilanların yayına girmesinı beklemeden de Yalova Belediyesi iş başvurusu uygulayabilirsiniz. Bunun için özgeçmişiniz ile birlikte Yalova Belediyesi binasında bulunan insan kaynakları departmanına giderek özgeçmişinizi bırakmanız gerekmektedir. Lakin buraya yapacak olduğunuz iş başvurusu, yalnızca alakalı kadro ve pozisyonda eleman açığı olduğu takdirde değerlendirilmeye alınır ve hatta çoğu zaman bu nedenten dolayı kabul edilmez. Bundan dolayı ilanların yayına girmesinı beklemenizi ve sitemiz üzerinden ayrıntıları öğrendikten sonra iş başvurusu yapmanızı öneririz. Yalova Belediyesi iş ilanları ve işe alım süreci ile ilgili sorularınızı ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 • Adres : Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 PK: 77100 YALOVA
 • Telefon : +90 226 811 50 00 – 04


DİĞER YALOVA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yalova hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan yalova açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu