Başvurular

Vakıflar Bölge Müdürlüğü Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı

Vakıflar Bölge Müdürlüğü Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde Vakıflar Bölge Müdürlüğü Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Vakıflar Bölge Müdürlüğü Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Vakıflar Bölge Müdürlüğü Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan bir açıklama ile İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü bünyesine işçi alımı yapılacağı açıklamaldu.

Sürekli işçi alımı için yayımlanan personel alım ilanında alımların 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasına Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamı içinde bulunacağı altı çizildi.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İstanbul Bölge Müdürlüğü aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında alımların normal statüde tek bir pozisyondan bulunacağı bilgisi verildi. İlan metninde bulunan bilgilerde alımlarda Aşçı alımı yapılacağı bilgisi verildi. 

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarına ilişkin yapılan bilgilendirmede şu maddeler yer aldı. Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Özel kanun ve diğer mevzuatta bulunan şartları taşımak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevni düzenli yapmaya engel sağlık problemi bulunmamak, ÖSYM aracılığıyla 2018 senesinde yapılan KPSS sınavına girmiş olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Meslek Yüksekokullarının Aşçılık bölümlerinden mezun olmak, İki yıl mesleki deneyimin olması.

BAŞVURU SÜRECİ

Kurum aracılığıyla ilan edilen pozisyon için gerekli başvuru şartını sağlayan adaylar başvurularını 6 Mayıs ile 10 Tarihleri içinde İŞKUR üzerinden elektronik olarak yapacaklar.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu