Başvurular

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı 2022

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Bursa ilimizde bulunan Uludağ Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile 60 personel alımı yapacağını açıkladı. Uludağ Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamı içinde 50 hemşire alımı ve 10 sağlık teknikeri alımı yapacaktır. Adaylar ilana 15 gün içinde başvuru yapmak durumundadırlar. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

  • Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017
  • Başvuru Şartları Nelerdir?
  • Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu 2017

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre anlaşmali personel olarak istihdam edilmek üzere 28 Haziran 2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda bulunan Ek 2.maddesinin b fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu P3 puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda gösterilen pozisyonda Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde görevlendirilmek üzere anlaşmali personel yerleştirmesi yapılacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Başvuracak adaylarda 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde gösterilen genel şartlar aranır,
  • 2016 yılı KPSS (B) grubu P3 puanı esas alınacaktır.
  • 5917 Sayılı Kanunun 47.maddesinin 5.fıkrası a) 2 bendi gereğince, 4/B anlaşmali personel olarak çalışmakta iken istifa sebebiyle anlaşmasi fesh edilenler; fesih tarihinden bu yana 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.
  • Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B’ li olarak çalışıyor olmamak.
  • Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa yahut zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş yahut ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak yahut soruşturma altında olmamak,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, tecilli yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
KADRO ÜNVANI SAYI ÖĞRENİM DURUMU VE ARANAN NİTELİKLER Maaş Ödemesi
Hemşire 50 Fakülte yahut Yüksekokulların 4 yıllık Hemşirelik yahut Sağlık Memurluğu Bölümü’nden mezun olmak (Lisans) Özel bütçe
Sağlık Teknikeri (Laboratuvar) 2 Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar yahut Tıbbi Laboratuvar
Teknikerliği programlarından mezun olmak (önlisans)
Özel bütçe
Sağlık Teknikeri
(LaboratuvarPatoloji)
2 Üniversitelerin Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar
Teknikerliği yahut Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar
Teknikerliği programlarından mezun olmak (önlisans) ve Kamu Hastanelerinin Patoloji Laboratuvarlarında immünohistokimya, histokimya ve frozen ünitelerinde en az 2 yıl işinde uzman olmak ve bunu belgelendirmek
Özel bütçe
Sağlık Teknikeri
(Radyoloji)
3 Üniversitelerin Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programından (Radyoloji) mezun olmak (önlisans) Özel bütçe
Sağlık Teknikeri
(Anestezi)
3 Üniversitelerin Anestezi yahut Anestezi Teknikerliği Programından mezun olmak (önlisans) Özel bütçe

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu 2017

Adayların bu ilanın gazete’de yayım tarihinden bu yana 15 gün içinde istenen belgeler ve ilan ekinde yayına giren (www.uludag.edu.tr) İş Başvuru Formunu doldurarak Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İnsan Kaynakları Birimi’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuruda istenen belgeler: Diploma fotokopisi, KPSS B Grubu P3 puanı gösterir belge, 1 fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, iş başvuru formu. Adaylar Sadece bir kadroya başvuru yapılabilecektir. Yerleştirmeye hak kazanan adaylar Uludağ Üniversitesi web sayfası (www.uludag.edu.tr) adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebligat mahiyetinde bulunacağından bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır.

Bu makalemizde Uludağ Üniversitesi anlaşmali personel alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi geniş bir şekilde ilan bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BURSA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bursa hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan bursa açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu