Başvurular

Türkiye Petrolleri (TPAO) İşçi Alımı Yapıyor 2022

Türkiye Petrolleri (TPAO) İşçi Alımı Yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Türkiye Petrolleri (TPAO) İşçi Alımı Yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Türkiye Petrolleri (TPAO) İşçi Alımı Yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Türkiye Petrolleri (TPAO) İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı veya bilinen kısa adıyla TPAO yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. TPAO ilan kapsamı içinde avukat alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 1 Haziran 2018 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Türkiye Petrolleri (TPAO) İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak bireylerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içinden öncelik belge tarihlerine göre talep rakamının beş katını geçmeyecek biçimde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamı içinde müracaat eden adaylar içinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep rakamının beş katı olacak biçimde düzenlenecek nihai listede bulunan bireylerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

  • AVUKATLIK RUHSATINA VE EN AZ 5 YILLIK DENEYİME HAİZ OLMAK.
  • SEYAHAT ENGELİ VE ARAZİ ÇALIŞMASINA MANİ HALİ BULUNMAMAK,
  • BRÜT ÜCRET (TAZMİNATLAR, SOS. YAR. VE İKRAMİYE DAHİL) 7.776,74 TL/AY’DIR. BATMAN VE ADIYAMAN BÖL. MÜD. ÇALIŞANLARINA İLAVE 3.085,00 TL/AY BÖLGE TAZMİNATI VERİLMEKTEDİR.
  • TPAO ‘NUN TAŞRA TEŞKİLATI ADIYAMAN VE BATMAN İLLERİNDE ÇALIŞTIRILACAKTIR.

TERCİH SEBEPLERİ:

  • SON 3 YIL İÇERİSİNDE YAPILAN YABANCI DİL SINAVI (YDS, KPDS) İNGİLİZCE TESTİNDEN 70 VE ÜSTÜ ALMAK , TOEFL İNTERNET BASED TESTİNDEN EN AZ 84 PUAN ALMIŞ OLMAK YA DA LİSANS ÖĞRENİMİNİ, EĞİTİM ÖĞRETİM DİLİ İNGİLİZCE OLAN BİR ÜNİVERSİTEDE TAMAMLAMAK.
  • MİCROSOFT OFFİCE UYGULAMALRINI İYİ DERECEDE KULLANABİLMEK.
  • MÜLAKATA DAVET EDİLECEK ADAYLARIN;İŞYERİ,SOSYAL TESİSLER VE DİĞER İMKANLARI YERİNDE GÖRMELERİNE İZİN VERİLECEKTİR.
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Avukat 5
Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Hukuk Fakültesi Hukuk Lisans
Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP3 60

Çalışma Adresi : TPAO ‘NUN TAŞRA TEŞKİLATI ADIYAMAN VE BATMAN İLLERİ TÜRKİYE

Bu makalemizde Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili geniş bir şekilde ilan bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara TPAO iş başvurusu sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu