Başvurular

Türkiye Geneli 641 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Silahlı/Silahsız)

Türkiye Geneli 641 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Silahlı/Silahsız), iş başvuruları bölümünde Türkiye Geneli 641 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Silahlı/Silahsız) ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Türkiye Geneli 641 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Silahlı/Silahsız) ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Türkiye Geneli 641 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Silahlı/Silahsız)

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza kamu kurumları ile özel sektör firmalarına yapılan personel alımlarını ayrıntı kısmı ile paylaşmak istedik. Bu haberimizin detay kısmında de siz okuyucularımıza Türkiye geneli faaliyet gösteren fazla sayıda özel sektör şifrketi ve bazı kamu kurumları aracılığıyla yayımlanan Güvenlik Görevlisi alımlarını bir araya getirdik. 

Söz konusu alımlara dair kadro ayrıntı kısmını sizlerle paylaşmak istedik. 

KADRO BİLGİLERİ

Çok sayıda kurum ve firma aracılığıyla yayımlanan güvenlik görevlisi alımları 5 farklı alanda gerçekleştiriliyor. Bu alanlarda en fazla alım ilanı Güvenlik Görevlisi (Genel) kadrosu için yayımlandı. Bu pozisyon için 560alım ilanı yer alıyor.

Bu alımların bunun yanında en az alım ilanı ise Güvenlik Müdürü kadrosu için bu pozisyonda yalnızca 1 alım ilanı yer alıyor. Diğer bir dikkat çeken ilan ise Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) alanında. Bu kadro için yayımlanan ilan sayısıda yalnızca 2.

Bu kadroların dışında Güvenlik Görevlisi (Silahlı) pozisyonu için 38, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) pozisyonu için ise 40 alım ilanı yer alıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARINA DAİR DETAYLAR

Haberimizde dile getirdiğimiz bu alım ilanları çok sayıda kurum ve firma aracılığıyla yayımlanıyor. Bundan dolayı her ilan için adaylardan talep edilen koşullar değişiklik gösterebilir.

Genel Hatlarıyla Başvuru Şartları ise Şu Şekilde;

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az lise mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma aracılığıyla farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma aracılığıyla tespit edilen belgelere sahip olmak, askerliğini yapmış olmak yahut tecilli olmak, firmalar aracılığıyla gösterilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor yahut edebilecek olmak. Talep edilen kadro için gerekli olan güvenlik sertifikasına sahip olmak.

İLANLAR İŞKUR’DA YAYIMLANDI

İŞKUR’da yayımlanan bu ilanlara adaylar nasıl ulaşacaklar?

Adaylar ilk kez hangi kadro için yayımlanan ilanları inceleyeceklerse onu belirlemeliler. Bundan sonra aşağıda bulunan bağlantıdan İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşacaklar. Burada Meslek yazan alana tespit ettikleri kadronun adını yada goğrudan Güvenlik Görevlisi yazacaklar ve arama butonuna basacaklar. 

İlanları görüntülemek için TIKLAYINIZ 

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu