Başvurular

Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022

Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022, iş başvuru bölümüzde Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Sinop ilimizde yer almakta olan Türkeli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Türkeli Belediyesi ilan kapsamı içinde garson, iş makineleri operatörü, temizlik işçisi, tuvalet temizlik görevlisi, kalorifer ateşçisi, park süpürücüsü, sıhhi tesisatçı, yangın ilk müdahale işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 30 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde İl/Hizmet Merkezi müdürlüklerimizden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. Talep kuraya tabi olup, 06.06.2018 tarihinde ve saat 15.00’de Güzelyurt Mahallesi Cami sokak No:4 Türkeli/Sinop adresinde bulunan Belediye Hizmet binasının üst katındaki toplantı salonunda noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Yazılı ve Sözlü sınavın yeri, tarihi ve saati alakalılere Türkeli Belediye Başkanlığınca bunun bunun yanında tebligat yapılacaktır.

Garson (Servis Elemanı) Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların bunun bunun yanında yiyecek, içecek hizmetleri alanında okul mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamı içinde 1 işçi alınacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı)
Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve Sertifikaları Yiyecek ve İçecek Servisi Sertifakası

İş Makineleri Operatörü Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların bunun bunun yanında İş makineleri greyder, forklift, silindir operatörlüğü kurslarına dair belgesi bulunmalıdır. İlan kapsamı içinde 1 işçi alınacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
İş Makineleri Operatörü

Süpürgeci (Temizlik İşçisi) Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamı içinde 1 işçi alınacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Süpürgeci (temizlik işçisi) – cadde, sokak vb.

Tuvalet Temizlik Görevlisi Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamı içinde 1 işçi alınacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Tuvalet Temizlik Görevlisi

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) Alımı 

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan bunun bunun yanında katı ve sıvı yakıtlı kalorifer ateşçisi belgesi talep edilmektedir. İlan kapsamı içinde 2 işçi alınacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) 3

Park Süpürücü Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamı içinde 2 işçi alınacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Park süpürücü

Sıhhi Tesisatçı Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan bunun bunun yanında doğalgaz ve sıhhi tesisatçı sertifikası talep edilmektedir. İlan kapsamı içinde 1 işçi alınacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Sıhhi Tesisatçı

Yangın İlk Müdahale İşçisi Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan bunun bunun yanında yangın eğitim katılım belgesi sahibi olmaları talep edilmektedir. İlan kapsamı içinde 1 işçi alınacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Yangın İlk Müdahale İşçisi

Çalışma Adresi : GÜZELYURT MAHALLESİ CAMİ SOKAK NO:4 57900 TÜRKELİ

Bu makalemizde Türkeli Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgileri paylaştık. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Türkeli Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu