Başvurular

Tosçelik iş ilanları ve iş başvurusu 2022

Tosçelik iş ilanları ve iş başvurusu 2022, iş başvuru bölümüzde Tosçelik iş ilanları ve iş başvurusu ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Tosçelik iş ilanları ve iş başvurusu başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Tosçelik iş ilanları ve iş başvurusu

Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş veya bilinen kısa adı ile Tosçelik, 1997 senesinde Tosyalı Holding bünyesinde kurulmuş olan bir şirkettir. Ülkemizin en büyük çelik üreticilerinden bir tanesi olan Tosçelik, bunun yanı sıra ülkemizdeki en büyük 500 şirket içinde gösterilmektedir. Ülkemizin en fazla ihracat yapan şirketlerinden bir tanesi olan Tosçelik, büyümesine ve yatırımlarına ara vermeksizin sürdürmektedir. Tosçelik bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Tosçelik aracılığıyla yayına giren tüm iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu ayrıntıları yazımız devamındadır.

  • Tosçelik İş İlanları 2022
  • Tosçelik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tosçelik İş İlanları 2022

Tosçelik, Türk çelik boru sektörünün önder markalarından biridir. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına yatırımlarına ara vermeksizin sürdürmektedirler. Aşağıda saymış olduğumuz üretim yaptığı yerlerine ve diğer bölge müdürlüklerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadırlar.

  • Tosçelik Osmaniye Fabrikası
  • Tosçelik İzmir Fabrikası
  • Tosçelik Gebze Fabrikası
  • Tosçelik İskenderun Fabrikası
  • Tosçelik İskenderun Granül Fabrikası

Tosçelik aracılığıyla yayına giren yahut yayına girmesi beklenen iş ilanları içinde; atölye formeni, vinç operatörü, elektrik teknikeri, kaynakçı, aşçı, CNC operatörü, stajyer, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tosçelik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tosçelik bünyesinde çalışma olanağı elde etmek için yazımız sonunda verdiğimiz iş başvuru formu ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra kariyer portalı sayfasına girmelisiniz. Burada şirket aracılığıyla yayınlanmış açık iş pozisyonlarına ve bunlar ait başvuru şartlarına varabilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanı aracılığıyla değerlendirilecektir. Bu makalemizde Tosçelik iş ilanları ile işe alım süreci ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tosçelik iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER TOSÇELİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tosçelik hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan tosçelik açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu