Başvurular

Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Tarım ve Orman Bakanlığı aracılığıyla ilan edilen anlaşmali personel alım ilanı Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere yayımlandı. 

Bu ilan ile alımı yapılacak personel kadrosu, başvuru şartları ve başvuru sürecine dair ayrıntı kısmı sizlerle paylaşmak istedik.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesine gerçekleştirilecek personel alımları KPSS’siz olacak. Özel bir kadro için yayımlanan personel alım ilanında alımların Sözleşmeli Kaptan Pilot pozisyonun bulunacağı bilgisi verildi. 

Başvurular İçin Genel ve Özel Şartlar

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın personel alım ilanında bulunan açık kadro için adayların; Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, atanmak istediği unvan ile alakalı öğrenim şartlarını karşılmak, Orman Genel Müdürlüğü’nce yapılacak mülakatta başarılı olmak, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

Özel Şartlar

Bakanlık ilan için başvuru yapacak adayların SHGM ATPL (A) lisansının olmasını, minimum 1200 saat çok motorlu ve bu uçuşun en az 500 saati çok pilota sertifikalı jet uçuşu olmalı, sağlık sertifikası (Class 1) olmalı, Minimum level 4 düzey İngilizce düzeysinde olmalı. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kurum ilana başvuruların 8 Temmuz tarihinde başlayacağını ve 16 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini açıkladı. Bu süre içinde adaylar ilan metninde bulunan evrakların kuruma ulaştırılması şeklinde başvurularını tamamlayacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu