Ulaşım

Taksim İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Taksim İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım, bilgi arşivi bölümünde Taksim İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım ile alakalı ayrıntıları paylaştık.. Taksim İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Başlıklar

Taksim İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

Taksimden İstanbul Havalimanına nasıl gidilir?

Taksim İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım,

Taksim İstanbul 3. Havalimanı arasıda hizmet veren Havaist Otobüsleri ile ilgili bilgi vermeden önce İstanbul Yeni Havalimanı’nın nerede olduğuna bakalım,

İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?

İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında yer almakta, Çatalca- Göktürk-Arnavutköy kavşağında ve Tayakadın ile Akpınar köyleri içinde bulunmaktadır.  İstanbul Havalimanı’na Otobüs, Havaist, Havalimanı transfer servisleri gibi toplu taşıma araçlarının bunun yanında taksi ve özel araçlarla basit bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa Yakası’nda Levent‘ten 36 km, Taksim‘den 42 km, Beşiktaş‘tan 43 km uzaktadır. Anadolu Yakası’nda ise Üsküdar‘dan 47 km, Kadıköy‘den 52 km , Kavacık‘dan 42 km ve Pendik‘den 73 km uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Havalimanı’nın bunun bunun yanında Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu‘na da bağlantısı bulunmaktadır.

Taksimden İstanbul Havalimanı’na Havaist ile Nasıl Gidilir?

Taksim İstanbul Havalimanı’na Toplu Taşıma araçları ile gitmek isteğe göre, İstanbul Havalimanı ile bir çok nokta içinde hizmet veren HAVAİST Havalimanı otobüslerinden faydalanabilirsiniz.

Taksim İstanbul yeni Havalimanı içinde; HVİST-16 numaralı Havaist otobüsü hizmet vermektedir.

Havaist otobüsleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla işletilmektedir. Havaist Havalimanı Yolcu Taşıma Servisi İstanbul Havalimanı ile Şehir Merkezi içinde yolcu taşıma maksadıyla kurulmuştur. Havaist Otobüsleri Havaş ve Havabüs gibi Havalimanı ile Şehir Merkezi içinde yolcu taşıma hizmeti vermektedir.

Havaist Otobüslerinin güzergahlarını, Havaist otobüsleri Sefer Saatlerini, Havaist fiyatını, Havaist Otobüslerinin hangi semtlere gittiğini, Havaist Duraklarını Sitemizin Havaist sayfasından basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Havaist ile ilgili ayrıntılı bilgi için : Lütfen tıklayınız..>>

Taksimden İstanubl 3. Havalimanına hangi HAVAİST otobüsleri hizmet vermektedir?

Taksim Havaist Taksim İstanbul Havalimanı Ulaşım; Taksim ile İstanbul Yeni Havalimanı içinde HVİST-16 numaralı  HAVAİST otobüsleri hizmet vermektedir. Taksim İstanbul Havaalanı HVİST-16 Havaist otobüsleriile ilgili ayrıntıları aşağıda bulacaksınızdır.

Taksim Havaist İstanbul Yeni Havalimanı Güzergahı:

-Taksim Abdülhakhamit Caddesi

-Piyalepaşa

-Nurtepe Viyadük

-İstanbul Yeni Havalimanı

Taksim İstanbul 3. Havalimanı arası kaç km?

Taksim ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe hemen hemen 48 km’dir.

Taksim ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist Yolculuk Süresi Ne kadar?

Taksim ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist  Otobüsleri ile hemen hemen yolculuk süresi 90 dakikadır. (Bu süre Hava durumuna ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.)

Taksim da Havaist Havaalanı Otobüslerinin durağı Nerededir?

Taksim Havaist Havaalanı Otobüs durağı: Taksim da Havaist Otobüsleri, Abdülhakhamit Caddesindeki  duraktan hareket etmektedir.

Taksim Abdülhakhamit Caddesi Üzerinde Sabiha Gökçcen Havalimanına giden HAVABÜS otobüslerinin hemen yanındadır.  Abdülhakhamit caddesine gittiğiniz zaman Taksim İstanbul Yeni Havalimanı içinde hizmet veren HAVAİST Otobüs durağını basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Durağın ilerisinde  Boğaziçi Elektirk Dağıtım A.Ş. nin binası ve HaberTürk Binası bulunmaktadır.

İyi Yolculuklar….

Taksim Havaist Durağı, İstanbul Havaalanı Ulaşım
Taksim Havaist Durağı, İstanbul Havaalanı Ulaşım

Taksim İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüslerinin ücreti ne kadar?

Havaist Otobüsleri Taksim – İstanbul Yeni Havalimanı arası Bilet fiyatı : 35.00 TL’dir.

İstanbul Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para geçmemektedir. Otobüslere Binişler Nakit ödeme ve Kredi Kartı ile yapılmaktadır. İndirimli biniş bulunmamaktadır.

Taksim HAVAİST Otobüsleri Sefer Saatleri;

Taksim Havaist otobüslerinin hareket saatleri için :Lütfen Tıklayınız…

NOT: Buradaki yayına girenlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir mağduriyet ve kayıp yaşanmaması için Kesin ve Güncel bilgileri  HAVAİST Otobüslerinin Web sayfasından yahut telefonla arayarak öğrenilmesi gereklidir. Burada yayına giren bilgilere göre hareket edilmesi neticesinde bir araya gelen ve ya oluşacak olumsuzluklardan maddi ve manevi kayıplardan hiç bir nedenle sitemiz sorumlu değildir ve Sorumlu tutulamaz..

LÜTFEN GÜNCEL bilgileri aşağıdaki HAVAİST ve İETT resmi web sayfalarından ve HAVAİST telefonlarından öğreniniz.

HVİST-15 TAKSİM – İstanbul Havalimanı Havaist Otobüsleri Güncel Hareket Saatleri : Lütfen Tıklayınız…

Havaist Havalimanı Otobüsleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri Havaist  Resmi Sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi Yolculuklar…

HAVAİST HAVALİMANI OTOBÜSLERİ TELEFON NUMARASI :

0850 888 33 34

HAVAİST  RESMİ WEB SAYFASI:

http://hava.ist/

İETT HAVALİMANI ULAŞIM  RESMİ WEB SAYFASI:

https://www.iett.istanbul/tr/main/pages/havalimanlarina-ulasim/76

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu