Başvurular

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Personel Alımı Yapacak 2022

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Personel Alımı Yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Personel Alımı Yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Personel Alımı Yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Personel Alımı Yapacak

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yani bilinen kısa ismi ile SHGM yayınlamış olduğu ilan ile anlaşmali personel alımı yapacağını açıkladı. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü personel alımı ilanı kapsamı içinde pilot alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 24 Mart 2017 tarihi saat 16:00’a kadar başvuru yapabilirler. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü personel alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Personel Alımı İlanı 2017

6/6/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulmuş olan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ekli 1 sayılı cetvelinde bulunan sınav şartı aranmaksızın hizmete alınacak anlaşmali personel pozisyon unvanlarından 4/B hizmet anlaşmali ”Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti, Pilot” alınacaktır.

Başvurular en geç 24.03.2017 Cuma günü saat 16.00’a kadar http://web.shgm.gov.tr/tr/preview/5151-4b-hizmet-sozlesmeli-personel-is-basvuru-formu web adresinden yapılacaktır. Başvurusu kabul görenlerden beyan ettikleri bilgi ve belgelerin aslı ardından istenecektir. Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/yahut başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda olduğu anlaşılan yahut başvurusu kabul görenlerden istediğimiz belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar ile ilgili genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

Genel Müdürlüğümüz aracılığıyla gösterilen nitelikteki Sözleşmeli personel alımı ile alakalı her türlü açıklama Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-açıklamalar/) web adresinde yayımlanacaktır. Başvuru sahiplerince, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük aracılığıyla vazifeye başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak yahut alacak talebinde bulunulamaz.

UNVANI ARANAN NİTELİKLER SAYI STATÜ
PİLOT (UÇAK ATPL lisansına, en az 3500 saat uçuş tecrübesine, kontrol öğretmenliği sertifikasına ve 5700 Kg ın üzerindeki uçuşlarda type ratinge sahip olmak. İyi derecede İngilizce bilmek.

(68 yaşını doldurmamış olmak)

Ücret (Brüt):

20 yıl üzeri mesleki tecrübeye sahip olanlar : 13.434,13 TL

10-20 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar: 12.601,41 TL

0-10 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar : 12.319,03 TL

1 4/B
Çalışılacak Yer:

Merkez-Ankara, Yurt içi temsilcilikler (İstanbul, Antalya Nevşehir)

UNVANI ARANAN NİTELİKLER SAYI STATÜ
PİLOT (UÇAK) ATPL yetkisinde CPL/IR lisans ve yetkisine sahip olmak, uçuş eğitmeni olan en az 1500 saat uçuş tecrübesine sahip olmak. İyi derecede İngilizce bilmek.

(68 yaşını doldurmamış olmak)

Ücret(Brüt):

20 yıl üzeri mesleki tecrübeye sahip olanlar : 13.434,13 TL

10-20 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar: 12.601,41 TL

0-10 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar: 12.319,03 TL

1 4/B
Çalışılacak Yer:

Merkez-Ankara, Yurt içi temsilcilikler (İstanbul, Antalya Nevşehir)

Başvuruların incelenmesi ve değerlendirilmesi ardından sözlü mülakat tarihi ve mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ile alakalı hususlar Genel Müdürlüğümüzün resmi internet sitesinde ilan edilecek olup bunun bunun yanında adaylara yazılı yahut elektronik ortamda da bildirim yapılacaktır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayınlanmış olan personel alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi geniş bir şekilde ilan bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Müdürlük aracılığıyla yayınlanmış olan tüm ilanlara SHGM iş ilanları sayfamız üzerinden varabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu