Başvurular

Sincan Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022

Sincan Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı 2022, iş başvuru bölümüzde Sincan Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Sincan Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Başlıklar

Sincan Belediyesi İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

Sincan Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı yapacağını açıkladı. Sincan Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde kepçe operatörü, şoför, beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgilere haberimiz devamından varabilirsiniz.

Sincan Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.

Kepçe Operatörü Alımı

Adayların başvuru sırasında nüfus cüzdanı fotokopisi, şoförler için src ve psikoteknik belgeleri, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, eski hükümlü belgesi, aile durum bildirgesi, sağlık raporu belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Şoför Alımı

Adayların başvuru sırasında nüfus cüzdanı fotokopisi, şoförler için src ve psikoteknik belgeleri, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, eski hükümlü belgesi, aile durum bildirgesi, sağlık raporu belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Beden İşçisi Alımı

Adayların başvuru sırasında nüfus cüzdanı fotokopisi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, eski hükümlü belgesi, aile durum bildirgesi, sağlık raporu belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Görüşmeye ilişkin yer : Sinkent Sincan Belediyesi İnş. TEM. ORG. Hiz. BASYAY. ARAÇ KİR. TİC. Ve SAN. LTD. ŞTİ

Başvuru adresi : Törekent Mahallesi 331 Sokak No: 18/1-6

İrtibat Kişi : Hüdaverdi KAN

E-Posta Adresi : hudaverdikan@gmail.com

Bu makalemizde Sincan Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Sincan Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu