Biyografiler

Selçuk Tepeli kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Selçuk Tepeli kimdir, biyografi kategorimizde 1974 doğumlu ve mesleği Gazeteci olan Selçuk Tepeli biyografisini paylaşalım istedik. Selçuk Tepeli kimdir?, Selçuk Tepeli nereli?, Selçuk Tepeli kaç yaşında, tüm detaylar Selçuk Tepeli biyografi makalemizde..

Selçuk Tepeli kimdir? – Biyografisi

Selçuk Tepeli

Selçuk Tepeli Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Esasen Nereli? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Eşi Kim? Nereden Mezun Olmuştur? Mesleki Kariyeri Nasıl? Instagram’da Kaç Takipçisi Vardır? Fox Tv’ye Mi Geliyor?

Selçuk Tepeli Kaç Yılında Doğdu?

Başarılı sunucu 1974 tarihinde doğmuştur.

Selçuk Tepeli Nerede Doğdu?

İstanbul’da doğmuştur.

Selçuk Tepeli Esasen Nereli?

Esasen nereli olduğu ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Selçuk Tepeli Kaç Yaşında?

46 yaşındadır.

Selçuk Tepeli’nin Boyu Ve Kilosu Kaç?

Boyu ve kilosu ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Selçuk Tepeli’ni Göz Rengi Ne?

Göz rengi kahverengidir.

Selçuk Tepeli’nin Burcu Ne?

Selçuk Tepeli’nin doğum tarihi tam anlamıyla bilinmediğinden dolayı burcu ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Selçuk Tepeli’nin Eşi Kim?

Eşinin kim olduğu bilinmemektedir.

Selçuk Tepeli Nereden Mezun Oldu?

Üniversite eğitim yaşamını, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Ardından IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yüksek lisans yapmıştır.

Selçuk Tepeli’nin Mesleki Kariyeri Nasıl?

İlk medya dünyasına Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmeni olarak giriş yapmıştır. Daha sonra, Habertürk yayın danışmanlığı ve Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Bir dönem Habertürk TV ekranlarında Ceyda Karan ile birlikte Eksen isimli bir programı hazırlayıp sunmuştur. 2018 senesinin Temmuz ayında Habertürk Gazetesi kapanmış, akabinde bir süre Habertürk TV genel yayın yönetmeni olarak çalıştır. Yine aynı kanalda Habertürk TV’de Serap Belet ile Gün Başlıyor programında sunucu ve yorumcu olarak görev yaptı. En son ise Fatih Altaylı görevi bıraktıktan sonra Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmış, 2022 senesinde ise istifasını sunduğu açıklanmıştır.

Selçuk Tepeli’nin Instagram’da Kaç Takipçisi Var?

Selçuk Tepeli’nin Instagram hesabı ile alakalı bir bilgi bulunmamaktadır. 

Selçuk Tepeli Fox TV’ye Mi Geliyor?

Selçuk Tepeli, Fatih Portakal‘ın yerine Fox Tv ekranlarında FOX TV Ana Haber Bülteni’ni sunacak isim olarak açıklanmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu